Znajdź wiadomość

Z początkiem roku wzrosła wysokość wkładu własnego do kredytu hipotecznego. Mimo tej sytuacji opolscy deweloperzy nie spodziewają się spadku w kupnie mieszkań i domów.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 10237 Komentarzy: 10

Spokojnie - tak sytuację na rynku mieszkaniowym określają eksperci. W dalszej perspektywie zmiany jednak mogą nastąpić i nie będą one korzystne ani dla kupujących ani sprzedających mieszkania.

Autor: Mery Kliknięć: 5390 Komentarzy: 4

Zawodnik Stelmetu Falubaz Zielona Góra na stadionie przy ul. Wschodniej dał we wtorek pokaz niemal bezbłędnej jazdy. Patryk Dudek w swoich 5 startach zgromadził 13 punktów i tylko w jednym biegu uznał wyższość rywali. Niestety występy zawodników Kolejarza Opole stanowiły tło dla wydarzeń na torze – Stanisław Burza był 12, a Marcin Rempała uplasował się tuż za nim na 13 pozycji.

Autor: Mat Kliknięć: 2172 Komentarzy: 18

Po opóźnionym starcie rozgrywek ligowych na stadion przy ul. Wschodniej wreszcie ma zawitać ryk silników motocykli. We wtorek na godzinę 16.00 zaplanowano bowiem zawody eliminacyjne Złotego Kasku i Cyklu Grand Prix. Do stolicy regionu zjedzie mocna stawka zawodników, która ma w pełni zrekompensować długie oczekiwania kibiców na żużel w Opolu.

Autor: Mat Kliknięć: 2398 Komentarzy: 5

Chmura tagów