• 0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

CH Turawa Park gospodarzem akcji "Zaczytani"

16

maja

2018

ŚRODA

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

09:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

CH Turawa Park
ul. Dębowa 1
46-022 Zawada k/Opola

Centrum handlowe Turawa Park rozpoczyna sezon czytelnictwa w Opolu i organizuje wyjątkową akcję "Zaczytani". Już od poniedziałku 23 kwietnia na terenie galerii będzie można podziwiać wystawę unikalnych ławek w kształcie książek, pobrać bezpłatne audiobooki i e-booki, a także zaangażować się w ogólnopolską zbiórkę dzieł literackich. W konkursie czytelniczym na Facebooku do wygrania będą bilety do teatru oraz nagrody książkowe. Dodatkowo, podczas finału akcji w dniu 26 maja, Centrum zaprosi najmłodszych na interaktywne przedstawienie, warsztaty artystyczne i liczne atrakcje.

Wyjątkowe miejskie meble w kształcie otwartych książek - Zaczytane Ławki - ozdobią przestrzeń galerii handlowej Turawa Park już od 23 kwietnia. Te zjawiskowe rzeźby, przygotowane we współpracy z artystami i osobami znanymi z mediów, to inspirujące dzieła sztuki o unikalnym charakterze i wzorze. Każda z nich będzie opatrzona kodem QR, umożliwiającym bezpłatne pobranie dzieł literackich w formie audiobook'ów i e-book'ów. Podczas wystawy będzie można podziwiać aż 10 ławek:

1. Ławka Zaczytanej w Złotych Myślach Joanny Sarapaty,
2. Ławka Piękno Tkwi w Nas Dominika Jasińskiego,
3. Ławka Przytulanka Marka Sułka,
4. Ławka Marzeń Tomasza Sętowskiego,
5. Ławka Miód Maliny Kasi Pakosińskiej,
6. Ławka Niezapomnianego Dzieciństwa Małgorzaty Ostrowskiej,
7. Ławka z Dziwnym Ogrodem Laury La Wasilewskiej,
8. Ławka Pomarańczowej Planety Marka Ruffa,
9. Ławka Spełnionego Artysty Doroty Gorczycy,
10. Ławka Antresolka profesorka Nerwosolka.

Wszyscy odwiedzający będą mogli dołączyć do ogólnopolskiej akcji zbiórki książek z "Zaczytanymi". Wystarczy w dniach 23 kwietnia - 26 maja przynieść używane oraz nowe książki do miejsca zbiórki w księgarni Bookszpan na terenie CH Turawa Park. Zebrane wspólnymi siłami dzieła zostaną przekazane do wybranych szpitali, wspierając hospitalizowane dzieci oraz dorosłych pacjentów.