Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Mindfulness - złota kompetencja w biznesie

15

lutego

2018

CZWARTEK

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

17:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Consulting Group
Plac Teatralny 13 (Galeria Opolanin IIp), 45-056 Opole
15 lutego w godzinach 17:00 - 20:00

Bilety 50zł:
https://mindfulnesswbiznesieopole.evenea.pl/

Współczesny biznes wymaga od przedsiębiorców szeregu kompetencji- umiejętności sprzedażowych, budowania relacji, kultury i etyki, znajomości z zakresu marketingu, lista nie ma końca, a wszystko wiąże się z ogromnym zasobem energii, której czasem brak. Obecnie ogrom możliwości, przed którym stoi każdy przedsiębiorca lub planujący nim zostać, pozwala na świadome kreowanie wymarzonej przyszłości. Mimo to stoimy przed trudnym zadaniem - zachowaniem równowagi i poczuciem harmonii w świecie, który wymaga od nas ciągłej dostępności i gotowych rozwiązań na już. Jak w takiej przestrzeni znaleźć uważność na siebie? Obserwując świat biznesu, coraz częściej wdrażane są metody relaksacyjne oraz sztuka medytacji. Skuteczność powyższych metod pozwala na śmiałe stwierdzenie, że technika Mindfulness stała się złotą kompetencją we współczesnym biznesie. Każdy może ją w sobie rozwijać i stosować z powodzeniem w życiu zawodowym jak i osobistym. Uczymy w jaki sposób kierując uwagę do wewnątrz spotkać klientów i partnerów biznesowych, z którymi współpraca przebiega w oparciu o szacunek, zaufanie i długotrwałe relacje.

Dla kogo:
Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące poruszać się w świecie biznesu. Warsztat jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć biznes oparty na szacunku i zaufaniu, a przy tym czuć się dobrze i widzieć sens w tym, co robią.

Podczas warsztatu:
1. Dowiesz się czym jest Mindfulness i jakie niesie korzyści dla Twojego biznesu.
2. Przyjrzysz się własnej autentyczności, kreacji i jej efektów w biznesie.
3. Poznasz potęgę wizualizacji, kiedy działa i najczęściej popełniane błędy.
4. Doświadczysz świadomego networkingu, okazja do wymiany kontaktów.
5. Poznasz swoje przekonania dotyczące biznesu i staniesz się
detektywem własnych myśli.
6. Poznasz pierwszą pomoc w sytuacjach stresowych i stworzysz
własny plan bezpieczeństwa.
7. Poczujesz sens swoich działań i zrozumiesz jak etyczne
zachowania wpływają na biznes.
8. Weźmiesz udział w medytacji ruchowej.
9. Przerwa kawowa.

Marta Piotrowska - dyplomowany manager, coach, certyfikowany trener polskiego narzędzia rozwojowego FRIS Style Myślenia. Jest członkiem Izby Coachingu oraz Partnerem FRIS Style Myślenia. Prowadzi własną działalność gospodarczą Wake UP Coaching organizując autorskie warsztaty związane z analizą Stylu Myślenia i Stylu Działania, równowagą w życiu osobistym i zawodowym oraz techniką Mindfulness. Absolwentka wychowania fizycznego prowadzi indywidualne oraz grupowe treningi mentalne z dziećmi uprawiającymi sport. Wierzy, że kluczem otwierającym wszystkie drzwi jest świadomość, nad którą pochyla się każdego dnia.

Ewa Duda - coach, trener. Z wykształcenia marketingowiec, pedagog, dyplomowany coach, train the trainer, hr manager. Połączenie coachingu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, z zamiłowaniem do psychologii oraz działań na rzecz innych to mieszanka iście inspirująca. Prowadzi szkolenia, warsztaty biznesowe oraz rozwoju osobistego. Społecznie zaangażowana w prace na rzecz Fundacji KTOTO-Zrozumieć Alzheimera. Pracuje w oparciu o standardy i zasady etyczne Izby Coachingu. Jest dyrektorem Opolskiego Oddziału Izby Coachingu.