• 13
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

zaprasza na:

Wernisaż wystawy: Acapulco Studio - PLAKATY

07

lutego

2018

ŚRODA

Minorytów 4
77 454 80 30
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

18:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Acapulco Studio - PLAKATY
Wernisaż wystawy
7 lutego 2018 (środa), godz. 18:00
Galeria MBP ZAMOSTEK, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

Acapulco Studio to ilustracyjna kolaboracja i studio założone w 2012 roku przez dwie absolwentki wydziału grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - Małgorzatę Nowak i Agatę Dudek.

Specjalizujemy się w ilustracji i projektowaniu książek ale nie obce jest nam szeroko pojęte projektowanie graficzne. Realizujemy projekty książkowe i wydawnicze, projektujemy plakaty i opakowania a także wzory na tekstylia i mnóstwo innych rzeczy. Współpracujemy z wydawnictwami w kraju i zagranicą oraz realizujemy projekty autorskie a także warsztaty.

Prezentowane na wystawie prace to wybór plakatów o tematyce kulturalnej, muzycznej lub społecznej a także plakaty autorskie. Staramy się w naszych pracach zwrócić uwagę na formę, kolor i dynamikę - tak aby wypadkowa tych trzech elementów przyciągała wzrok oglądającego. Nasze realizacje traktujemy jak ilustracje w przeskalowanym formacie, które uderzają nasyceniem barw oraz różnorodnością kształtów. Projektowanie plakatów i innych form graficznych to dla nas ogromna radość i mamy nadzieję, że odbiorcy zauważą to w momencie zetknięcia się z naszymi projektami.