• 0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Kawa W Towarzystwie Kobiet Aktywnych.Śmierć-Narodziny Nowego

07

grudnia

2017

CZWARTEK

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

18:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Dokładnie od 28 listopada 2015 roku spotykamy się co miesiąc w przestrzeni poświęconej kobietom. Przy filiżance kawy opowiadamy o swoich przemyśleniach, słuchamy innych i inspirujemy się tym. To świetna okazja, by wyjść z domu i poznać kobiety, które chcą być i są aktywne. A także by poznać spojrzenie innych kobiet, na ważne dla nas tematy. Spotkania ewaluowały razem z nami. Czasami były emocjonalne, innym razem pełne humoru. Zawsze jednak stymulowały do pracy nad sobą, zasiewały ziarno zmiany w nas i naszych relacjach z innymi.

Rozmawiałyśmy na tematy kobiece - takie jak miłość, perfekcjonizm, kobiecość a także na tematy uniwersalne - takie jak bogactwo, wdzięczność czy relacje damsko-męskie. Gdy pojawił się pomysł, aby porozmawiać na temat przekonań, jakie mamy na temat mężczyzn, pomyślałam iż cudownie byłoby posłuchać strony męskiej :) Odbyła się więc kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych, jaka wywróciła wszystko do góry nogami :) Wymiana energii, spostrzeżeń i doświadczeń, w gronie "mieszanym" nabrała innej wartości. To jakby wejście na kolejny etap...bez domysłów, niedomówień czy przeczuć...to tworzenie dojrzałych rozmów, pełnych otwartości i prawdy. Jednak spotkania zostały stworzone z myślą o kobietach, dlatego 7.12.2017 r. spotkamy się ponownie w "swoim" gronie :)
Rozmawiać będziemy o Śmierci...narodzinach nowego. Czym dla nas jest i czego nas uczy. Jak ją rozumiemy i ją sobie tłumaczymy we własnych rozważaniach. Spotkamy się oczywiście w Restauracja Kredens Opole, jaka towarzyszy nam od ponad roku z niesamowitą atmosferą, przepysznymi deserami i napojami, a co najważniejsze intymną przestrzenią :) Restauracja Kredens Opole to idealne miejsce! To niesamowici ludzie, jacy swoją energią, humorem i wyczuciem tworzą magię tego miejsca! Dziękuję że dziś Kawa W Towarzystwie Kobiet Aktywnych kojarzy się z WAMI ♥

Dołączcie do nas 7.12.2017 roku od godziny 18:00 usiądziemy przy dużym stole i porozmawiamy.
Dress code: na luzie :) jak Ci będzie wygodnie :)