www.24opole.pl Strona główna Dodaj 24opole.pl do zakładek Ustaw 24opole.pl jako stronę startową Wiadomości Rozrywka w Opolu i okolicach Darmowa Poczta email Baza Firm Darmowe Ogłoszenia Opole i opolskie Informacje Opole Mapa Strony
 
 
Załóż konto
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 16223
  • Dodano: 2011-01-04 / 19:29
  • Komentarzy: 238

Autobus z niesprawnymi hamulcami staranował cztery auta

 

(Fot. Dżacheć)

 

Pęknięty przewód hamulcowy w autobusie MZK - to prawdopodobna przyczyna kolizji, do jakiej doszło popołudniu na Moście Sybiraków w Opolu. Przy okazji okazało się, że jeden z kierowców ma 1,3 promila alkoholu.

Do kolizji doszło około godziny 16:00 na ulicy Nysy Łużyckiej. 32-letni kierowca autobusu MZK uderzył w stojącą przed skrzyżowaniem toyotę, kierowaną przez 51-latka. Ten najechał na stojącego przed nim peugeota, prowadzonego przez 48-letniego mężczyznę. Jego pojazd uderzył w forda, który z kolei najechał na volkswagena.

- Podczas rutynowych czynności, wykonywanych przez policjantów okazało się, że 48-letni kierowca peugeota ma 1,3 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym - informuje mł. asp. Ireneusz Kamaryk z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.



reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
zobacz także

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2011-01-04 20:39:44 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Hahah u nas w Belgii to by juz z zajezdni nie wyjechal,a jak by wyjechal ,to kierowca jutro byl na C4 :))

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [37]
2011-01-04 20:40:56 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
buhahahahah
2011-01-04 20:41:01 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
a nie mówiłam....?
2011-01-04 20:41:33 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
siostra- podaj nr w totka jeszcze:)
2011-01-04 20:44:21 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
HAhah zanim to napisalam Draniu, to sobie poczytalam co siostrunia wypisywala:))takze z lotka nici:)) do pracy Polacy!:))
2011-01-04 20:44:35 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: ty juz nie masz dosc?? moze teraz moja kolej, ja tez chce wygrac
2011-01-04 20:45:03 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
ale z prosze bardzo.....
2011-01-04 20:46:07 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
5 4 5 3 5 0 3
2011-01-04 20:46:08 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
boerin- ale wytłumacz teraz wszystkim co napisałaś w piewrszym poście... trudno to zrozumieć. Podobno nadużywasz alkoholu
2011-01-04 20:47:48 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
Dooobra znikam na moment bo widze towarzystwo z lekka nerwowe sie robi a to niebezpieczne.Ello drodzy moi!
2011-01-04 20:48:16 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
@draniu: ulala to pojechales po bandzie
2011-01-04 20:49:48 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Ten post Draniu napewno do mnie?ja ostatnio czytalam ze siostrzyczka ma tu problem :))
2011-01-04 20:52:40 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Boerin: widzę,że już nic napisać nie możesz,bo zaraz zostajesz atakowana i na dodatek jeszcze pijaczkę z Ciebie usiłują zrobić,tragedia:(
2011-01-04 20:53:21 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
A to dziwne ,siostra jak drinka poczuje to ucieka z tad??? mozesz mi to wytlumaczyc ;))A moze ze Tiku zajrzala? Tiku cos ty taka grozna ???;))
2011-01-04 20:56:02 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Boerin: Ty wiesz,że ja aniołek :)
2011-01-04 20:56:24 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Tiku, zostaw niech sobie pojezdza;))bo autobusy szwankuja w Opolu:))
2011-01-04 20:57:17 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
nie tylko w opolu za granica tez
2011-01-04 20:59:19 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
w Belgi to są autobusy!!!!! nie to co w Polsce .... , o nie sorki zapomniałem że tam kazdy ma leksusa.... ehhh wiec po co autobusy
2011-01-04 20:59:45 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
w holandii,w belgii to tylko azylanty jeżdża autobusami...taki np.alban to juz swoim autkiem śmiga....no nie?
2011-01-04 21:00:39 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: tam leksusami jezdza turasy i ich kur... tralala
2011-01-04 21:01:22 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
a jak ma autko w miare na chodze to i swoją "dziewczynke" też "powozi"...no nie?
2011-01-04 21:01:58 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Zeby o Belgii cos pisac ,to trzeba cos wiedziec :)A co narada sie juz skonczyla???To do ataku vip,vip ,vip :))
2011-01-04 21:02:17 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Boerin: nic się nie zmienia,to już jest nudne.Scenariusz codziennie ten sam,pokój i atak hahah
2011-01-04 21:03:12 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
na chodzie*sorry nie o dziewczynce pisałam...straciłam wątek...każdemu może sie zdarzyć...no nie?
2011-01-04 21:04:02 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Tak Tiku, orly i sokoly sa w locie ;))
[-2]
2011-01-04 21:04:23 [178.42.199.*]  
Barbie: Napisała postów [6059], status [VIP]
Jaki pokoj? co wy macie z tymi pokojami,jakies zle skojarzenia czy co?
2011-01-04 21:05:02 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
hup holland - a o belgi nikt nic nie wie.. jest i juz.Boerin podobno pomyliłaś kraje.. mieszkasz w Bułgarii, też nad morzem. To nic , nie martw się:)
2011-01-04 21:05:43 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Pawnie siostra,ale nie kazdemu:))tylko tym co naduzywaja trunkow:))
2011-01-04 21:06:03 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
dziewuchy przewrażliwione
2011-01-04 21:06:35 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Ciekawe to jest skąd towarzystwo takie obeznane na temat ,kto i czym podwozi panienki ,ciekawe:)
2011-01-04 21:07:19 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Z autopsji pewnie :))
2011-01-04 21:08:13 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
draniu z ust mi to wyjąłeś my skarby...i to na B i to na B.....nie dziwie sie że "dziewczę" nie jarzy...zreszta lata już nie te....
2011-01-04 21:10:46 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Tak ze zdjecia to bym ci dala siostra 50:))moze jeszcze jakbys pokazala wlosy z pod tego kaptura,to bym ci roczek odjela:D
2011-01-04 21:11:02 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
oki oki wystarczy! zostawmy panie swojemu losowi...niech sie gotuja we własnym sosie jak to mówił kiedyś pewien bardzo mądry facet.Dobranoc tym,kogo lubie.Heej!
2011-01-07 07:53:45 [94.254.132.*]  
olenka4u: Napisała postów [40449], status [VIP]
Draniu jakis nadpobudliwy jestes w tym nowym roku? Nie poznaje Ciebie?! Szkoda! Ostatnio zaczynam myslec czy Ty do jakiejs sekty nie wstapiles?!
2011-01-07 07:57:29 [79.191.91.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Witaj Oleńka! też się z sakiem zastanawiamy ,gdzie jest dawny drań:))
2011-01-07 08:02:37 [94.254.132.*]  
olenka4u: Napisała postów [40449], status [VIP]
Draniu to zajefajny gosc! Jest kolega, ktory mnie jeszcze nigdy nie zawiodl! Nie dam na niego zlego slowa powiedziec! Ale czytajac jego niektore wypowiedzi jestem w stanie uwierzyc, ze wstapil do sekty i przeszedl tam delikatne pranie glowicy.
2011-01-09 19:08:34 [212.183.140.*]  
olenka4u: Napisała postów [40449], status [VIP]
Tiku moze On tylko zle znosi okres zimowy?! ;) Wiec oby do wiosny ;P
2011-01-04 21:17:59 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) jednego pijaka mniej !!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
2011-01-04 21:24:35 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
dokladnie, jednego pijaka mniej, ale ilu jeszcze pozostalo
2011-01-04 21:31:37 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
przeciez on "niewinny".....tylko stal w korku....
2011-01-04 21:34:59 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
M1974P:masz rację,jednego mniej.
2011-01-04 21:36:03 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
No i sie zakorkowal:))
2011-01-04 21:37:46 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
nie powiem że nie lubię zajrzeć do kieliszka , drinka lub kufla :) człowiek nie wielbłąd napić się musi :P ale jazda po grzaniu w gardziel to już przegięcie !!!! dobrze mu tak !!!
2011-01-04 21:39:44 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
sis : no wlasnie i sie zakorkowal
2011-01-04 21:40:13 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
M1974P - alkohol jest dla LUDZI. A jeśli ktoś siada nachlany za kółko powinien zostać abstynentem na mocy pierwszego zdania mojego posta:]
2011-01-04 21:43:15 [81.165.134.*]  
[moderacja]: Napisał postów [13826], status [VIP]
[moderacja]
[-5]
2011-01-04 21:46:10 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
co to za bulgarka,sorry belgijka sie wcinam w rozmowe nieproszona?
2011-01-04 21:46:35 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
wcina*
2011-01-04 21:46:51 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Już jej odpowiedziałem.
2011-01-04 21:47:39 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
szkoda,że znikła jak meteoryt bo akurat miałam pare pytan....
2011-01-04 21:49:04 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
Stef nie bądz taki szybki bo światłowody goracej linii nie wytrzymają...miej litość....
2011-01-07 07:46:14 [94.254.132.*]  
olenka4u: Napisała postów [40449], status [VIP]
siostra_brygida tak czytam kobieto Twoje posty i zastanawiam sie czy Ty masz swoje zdanie?
2011-01-05 13:26:40 [194.29.181.*]  
ombre: Napisał postów [12302], status [VIP]
w opolu wszystkie hamulce musza byc sprawne tak jak rysio hamulec

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2011-01-05 14:35:51 [84.10.75.*]  
McLfan: Napisał postów [1128], status [zrobił/a karierę]
Niektórzy powinni mieć hamulce na klawiaturze. ;) Pytam raz jeszcze, jak tam podwyżka cen biletów MZK? Była w sierpniu 2008, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
2011-01-05 14:41:35 [84.10.75.*]  
McLfan: Napisał postów [1128], status [zrobił/a karierę]
O, jednak odpisałeś w innym miejscu. Nawet bez słowa przepraszam o złodziejach, hamulcach itd.
2011-01-05 15:48:05 [194.29.181.*]  
ombre: Napisał postów [12302], status [VIP]
kogo i zaco przepraszac?wczoraj jechalem autobusami jeden nie przyjechal wcale a drugi mial 10 minut spoznienia i to nie w godzinach szczytu korkow nie bylo.jak stary jest prezydent tak stare sa autobusy
2011-01-05 18:44:01 [84.10.75.*]  
McLfan: Napisał postów [1128], status [zrobił/a karierę]
Oczywiście to wina prezydenta. A za co przepraszać? To się zwie pomówienia i kłamstwa. Kogo? Pomówionych, oczernionych.
2011-01-05 18:49:30 [194.29.181.*]  
ombre: Napisał postów [12302], status [VIP]
cokolwiek nie napisalbys o urzednikach zlego zawsze bedzie to prawda a ty fan jak zawsze bronisz urzedasow swoj swego broni
2011-01-05 20:02:07 [83.30.222.*]  
nika: Napisała postów [21711], status [VIP]
widzę, że ombre obraża prezydenta Opola, oj nieładnie, a regulamin forum przecież zabrania....
2011-01-06 09:26:06 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
dobrze pisze McLfan,że niektórzy powinni mieć blokade na klawiaturze.
2011-01-05 21:37:16 [178.252.25.*]  
Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na]
zderzenie 5 pojazdów.. ładnie ładnie :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:23:20 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
prawie jak na A4,no nie?
2011-01-05 23:26:58 [178.252.28.*]  
maluszek88: Napisała postów [1409], status [zrobił/a karierę]
coś ostatnio te nasze MZK się nie spisuje, i co tak nagle okazało się że przewody hamulcowe nie działają ,nie możliwe...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:22:22 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
dali plame,nie da sie ukryć.
2011-01-06 09:14:43 [83.4.108.*]  
rajdowiec: Napisał postów [1333], status [zrobił/a karierę]
dobrze kierowca mzk wyłapał pijanego!! tak trzymać tylko oszczedzać trzeźwych!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:20:54 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
no to ja dziękuje za takie "wyłapywanie" ....rozumie,że to żart z Twojej strony hehehe...
2011-01-06 08:12:51 [87.207.62.*]  
harry: Napisał postów [2383], status [Szycha]
Stacja kontroli pojazdów zdała egzamin:) A tak na poważnie to kto dopuszcza takie złomy do ruchu? Ja rozumiem, że MZK nie stać na zakup nowych pojazdów, ale gdyby sukcesywnie wymieniano po kilka z nich w roku to nie było by aż tyle wypadków-przypadków. Niektóre z nich nie nadają się do jazdy już dawno, a awarie są dość częste, szczególnie teraz w zimie. Bilety nie są wcale najtańsze i masa ludzi korzysta z komunikacji miejskiej. Płacimy tylko za co? Jak nastąpi awaria to nie podstawią drugiego autobusu tylko karzą wysiąść i czekać na inny. Może znalazł by się jakiś sponsor, który by ufundował choć ze 2 nowe wozy??

Nick:
Treść:
2011-01-05 22:52:33 [82.169.236.*]  
orcan: Napisał postów [4786], status [VIP]
Wycofać te złomy.Już dawno powinny stać w muzeum.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 22:54:21 [82.169.236.*]  
orcan: Napisał postów [4786], status [VIP]
i do tego dziadek wpadł na wyziewie:D ale beka.
2011-01-05 15:56:48 [78.131.176.*]  
Rafał25: Napisał postów [5], status [żółtodziób]
A przecierz mamy 5 nowych autobusów.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 15:59:00 [194.29.181.*]  
ombre: Napisał postów [12302], status [VIP]
w planach
2011-01-05 18:42:14 [84.10.75.*]  
McLfan: Napisał postów [1128], status [zrobił/a karierę]
Nie w planach, a w dostawie.
2011-01-05 17:50:49 [77.223.227.*]  
Remek: Napisał postów [633], status [rozpisany/na]
MZK bogate, to zapłaci. ;D

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:07:40 [83.220.97.*]  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
nie jestem specjalista, ale w przypadku takich duzych pojazdow sa chyba hamulce pneumatyczne a tam w przypadku uszkodzenia przewodu lub spadku cisnienia hamulce sie uruchamiaja.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [18]
2011-01-04 21:11:38 [87.204.111.*]  
kanclerz: Napisał postów [3527], status [VIP]
a to racja,dlatego napisane jest ,że "prawdopodobna przyczyna kolizji" ale wiesz jak to w dziennikarskim świecie :-))
2011-01-04 21:18:46 [83.220.97.*]  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
ach ci dziennikarze;))
2011-01-04 21:20:55 [81.165.134.*]  
[moderacja]: Napisał postów [13826], status [VIP]
[moderacja]
[-6]
2011-01-04 21:21:31 [46.113.74.*]  
romi: Napisał postów [2923], status [Szycha]
redaktor-dziennikarz, lepiej brzmi
2011-01-04 21:32:55 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Jeśli padnie przewód od cylindra to nie ma siły. Tak, jak fredziu pisze działa hamulec "samoczynny", który ma magistralę. Stosuje się takowy w przyczepach i na kolei
2011-01-05 09:13:04 [46.113.197.*]  
Rzeźnik: Napisał postów [85], status [młodszy wyjadacz]
Też tak myślę. Z uszkodzonym przewodem hamulcowym autobus sam staje w miejscu. Kierowca, albo "rzeczoznawcy" coś ściemniają.
2011-01-05 12:15:52 [80.52.149.*]  
Koordynator: Napisał postów [450], status [starszy pismak]
Z tego co się orientuje to tam jeżeli padł przewód to przed samym cylindem a wtedy to raczej nie ma szans na samoczynne zadzialanie hamulców. Drugą sprawa jest czy kierowca sprawdzał ciśnienie powietrza na zegarze.
2011-01-05 12:21:24 [82.160.253.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Koordynator - trzecia sprawa, czy taki Jelcz ma w ogóle hamulec samoczynny. Bo jeśli nie jest przystosowany do ciągania przyczepy takie ustrojstwo nie jest do niczego potrzebne. Ale po południu pogooglam jeszcze za tym. Teraz nie mam czasu za bardzo
2011-01-05 12:40:14 [83.22.150.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
Fredziu nie rozsmieszaj mnie! jacy dziennikarze???tutaj???no cos Ty ;))Pismaki moze tak;)) -podpisuje się pod tym zdaniem
2011-01-05 12:50:16 [83.30.131.*]  
paweł79: Napisał postów [247], status [maniak]
Układ hamulcowy w autobusach oraz sam.ciężarowych jest pneumatyczny.hamowanie następuje poprzez upuszczanie powietrza z ukladu czyli zmniejszanie ciśnienia.Jeżeli powietrze zostanie całkowicie wypuszczone hamulce są zablokowane.Gdyby doszlo do uszkodzenia przewodu tak jak jest napisane to autobus zostałby unieruchomiony.
2011-01-05 13:42:43 [80.52.149.*]  
Koordynator: Napisał postów [450], status [starszy pismak]
paweł79- jeżeli w układzie nie ma powietrza to nic powietrza to nie ma hamulca, są zablokowane jeżeli jest choćby 0,5 atm. W tym autobusie na pewno nie ma hamulców dwuobwodowych.A to co napisałeś ma sens gdy ciągniesz przyczepę/naczepę, że nawet po wypięciu się przyczepy i zerwaniu przewodów powietrznych(hamulcowych) następuje wysuniecie siłowników.
2011-01-05 13:45:52 [83.22.150.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
tam samo mam w swojej małej lokomotywce...ale sa sposoby na obejście takiego hamulca
2011-01-05 14:22:27 [178.182.104.*]  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
troche sie zaglebilem w temat i jezeli w ukladzie nie ma powietrza nie ruszy z miejsca, w przypadku braku cisnienia w cylindrze (pekniety przewod)hamulce sie uruchamiaja.
2011-01-05 14:30:40 [178.182.104.*]  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
chyba ze ma "rozpiete" blokowniki. ale to sie robi tylko w przypadku holowania.
2011-01-05 17:12:47 [83.4.220.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Koordynator - nie znalazłem dokładnego opisu Jelcza 120, ale jego protoplasta - Berliet miał hamulec systemu Westinghouse, więc samoczynny. Fredziu - a co się stanie, jeśli w takim hamulcu padnie przewód od samego siłownika? Nie chce mi się szukać po Wikipedii opisu tego hamulca
2011-01-05 17:25:14 [46.134.52.*]  
Radhezz: Napisał postów [209], status [maniak]
Może nie jestem "szpecem", ale układ hamulcowy w tym Jelczu jest pneumatyczno-hydrauliczny, tak jak w Starze. A to oznacza, że jak przerwało przewód przy kole to papa hamulce.
2011-01-05 17:27:20 [83.22.150.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
poprostu znaleziono słaby punkt....
2011-01-05 17:29:17 [83.4.220.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Jak to się mówi - "single point of failure" tego układu
2011-01-05 16:44:20 [87.206.21.*]  
DonPedro69: Napisał postów [4405], status [VIP]
Hahaha, a to dobre! I to jest przykład na to, że po pijaku jak jedziesz, to możesz być choćby nie wiem jak fantastycznym kierowcą, ale jak w Ciebie wjadą, to TEŻ MASZ PRZECHLAPANE! :D

Nick:
Treść:
2011-01-05 15:36:21 [178.37.51.*]  
czubaka: Napisał postów [1163], status [stały bywalec]
no i co ze mial 1.3 promila? przecierz stal a nie jechal. mogl cos wymyslec. ze auto z pobocza zjechalo czy cos ...

Nick:
Treść:
2011-01-05 14:31:23 [83.30.239.*]  
jarek19: Napisał postów [62], status [rozkręca się]
Ale w dupę sobie wjechali hehe

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 14:32:41 [83.6.224.*]  
sebastian325i: Napisał postów [11410], status [VIP]
jarek19:wiesz niekiedy wjechać lepiej niż włazić sobie cały czas... ;)
2011-01-05 15:23:51 [82.160.97.*]  
rancho7: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz]
jak to mawiają raz w du..e to nie pedał :P
2011-01-05 15:03:56 [83.10.110.*]  
takisobie: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz]
mzk "wyłapuje" pijanych kierowców szkoda że cierpią na tym inni

Nick:
Treść:
2011-01-05 12:17:34 [84.10.120.*]  
kiepasa: Napisał postów [163], status [wyjadacz]
na zlom z tym gownem!

Nick:
Treść:
2011-01-05 12:10:52 [188.146.255.*]  
Polpha: Napisał postów [2355], status [Szycha]
trzeba naprawic autobusik....bileciki zdrozeja

Nick:
Treść:
2011-01-05 11:46:09 [83.19.89.*]  
fan_oderki: Napisał postów [903], status [pismak]
pewnie wracal dziadek z dojczlandu i musial sobie gulnąć bo zarobił 100 ojro i czuje się bogaty jak lord

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 11:56:45 [83.22.99.*]  
freeman: Napisał postów [830], status [stały bywalec]
обратно в Сибирь, идиот!
2011-01-05 11:59:46 [188.33.157.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Po Polsku się nie da napisać?
2011-01-05 11:11:44 [212.244.148.*]  
wawelski: Napisał postów [153], status [rozkręca się]
Brak hamulców to podstawowa przyczyna różnych zjawisk. Szczególnie w polityce. Bo u nas wszystko jest powiązane z polityką. Ha ;przykład naprawienie skuteczne hamulców w autobusie jest związane z POLITYKĄ KADROWĄ w zakładach komunikacyjnych. Natomiast wyłapanie pijanego kierowcy (przy okazji niestety) jest pokłosiem niewłaściwej polityki wychowawczej w żłobku, z racji której ów osobnik nie wyssał z mlekiem matki ojczyzny zamiłowania do trzeźwości. OT CO!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 11:33:57 [82.160.253.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
wawelski - ten pijaczyna to kolejny, który powinien zostać abstynentem. Zapomniał, że alkohol jest dla LUDZI i tylko dla LUDZI
2011-01-05 11:29:07 [82.177.200.*]  
damaropole: Napisał postów [274], status [maniak]
Ciekawe kiedy i kto w ogóle sprawdzał stan tych przewodów hamulcowych w autobusie, skoro badania techniczne autobusów MZK wykonywane są przez pracowników MZK hehe, a wiadomo jaki jest ich stan techniczny ;)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 11:32:49 [82.160.253.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
A na jakim przeglądzie rejestracyjnym sprawdza się stan przewodów hamulcowych? Ale fakt faktem, że powinni dbać o to. Taki przewód nie pęka bez widocznych wcześniej objawów...
2011-01-05 11:27:36 [93.181.160.*]  
martinos: Napisał postów [561], status [pismak]
Pasażer na gape że wbił się innym w tył :)

Nick:
Treść:
2011-01-05 10:20:35 [83.27.80.*]  
S.t.a.l.k.e.r: Napisał postów [180], status [starszy wyjadacz]
pijakowi zabradz prawko na ZAWSZE!!!!!!a MZK do Kontroli bo Bajzel tam straszny!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 10:52:21 [46.113.239.*]  
Maniek34: Napisał postów [762], status [stały bywalec]
Kilka autobusów raczej by normalnego przeglądu to nie przeszło.
2011-01-05 11:24:23 [188.33.157.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Zabrać powinni:))
2011-01-05 09:06:28 [109.243.81.*]  
pedroo: Napisał postów [400], status [pismak]
Pijaczyna nie miał nawet jak uciec bo go zblokowali. Dobrze że wpadł!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-05 10:38:03 [46.113.239.*]  
Maniek34: Napisał postów [762], status [stały bywalec]
A myślał że jakoś dotrze do domu, pewnie z pracy wracał:)
2011-01-05 10:51:53 [109.91.214.*]  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Dobra zasdzka
2011-01-05 11:23:04 [188.33.157.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
To w pracy mają pożytek z niego:(
2011-01-05 11:21:39 [95.48.203.*]  
prot28: Napisała postów [1], status [żółtodziób]
Autobusy w Opolu są w katastrofalnym stanie.... ale fakt jest taki , gdyby większości autobusom zabrali dowody rejestracyjne to nie miało by co jeżdzić i wtedy by był paraliż komunikacyjny w Opolu :( Przykre to ale prawdziwe.

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:32:56 [213.238.109.*]  
HerieTTa: Napisała postów [44], status [rozkręca się]
Szkoda Vw :( Pozdravwiam :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 10:52:30 [109.91.214.*]  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Ale nie szkoda pijaczka
2011-01-05 10:52:04 [83.22.119.*]  
levis: Napisał postów [752], status [rozpisany/na]
ale worzonko:D

Nick:
Treść:
2011-01-05 10:51:19 [109.91.214.*]  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Mial pecha ale? ale dobrze ze tak sie stalo ze znowu jeden pijaczyna bez prawa jazdy!!!

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:58:23 [87.204.111.*]  
asia2012: Napisała postów [89], status [ Prawie Troll ]
polska rzeczywistosc...

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:31:46 [83.22.32.*]  
Lukrecja83: Napisała postów [3386], status [VIP]
zawsze lubiłam domino ;)

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:14:17 [178.37.1.*]  
red--fire: Napisał postów [2856], status [Szycha]
na złom z takimi autobusami, w Opolu jeszcze ze rupiecie jezdza!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 09:08:53 [84.10.226.*]  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
dokładnie,kasacja :)
2011-01-05 09:04:36 [79.188.244.*]  
uszatyy: Napisał postów [173], status [wyjadacz]
to cale MZK to jakas blazenada, nie dosc ze jezdza rozsypujacymi sie gratami (ktore sami sobie dopuszczaja do ruchu) to jeszcze jezdza jak wariaci, pchaja sie na 3, wyprzedzaja na podwojnej ciaglej, potrafia nawet potracic pieszego i udawac ze nic sie nie stalo..

Nick:
Treść:
2011-01-05 08:36:04 [77.223.236.*]  
pemek1989: Napisał postów [140], status [wyjadacz]
hmmm nasza Polska,nasze Mzk ; p

Nick:
Treść:
2011-01-05 08:16:36 [83.30.18.*]  
Mr.WaR: Napisał postów [4877], status [VIP]
Przestarzałe autobusy i pijani kierowcy to chyba z sobą w parze idzie ... Ciekawe czy kierowca się tłumaczył,że żeby tym jechać musiał wypić bo po trzeźwemu i przy zdrowym rozsądku nie da się prowadzić takiego niesprawnego złomu.

Nick:
Treść:
2011-01-05 07:37:11 [62.131.187.*]  
madadziara: Napisała postów [401], status [pismak]
To jaks paranoja,policja przeprowadza na trasach calej polski badania techniczne stanu pojazdu ,autokarow wycieczkowych i ciezarowek, a powinni skupic sie na KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,i wlepic im pozadny mandat!!

Nick:
Treść:
2011-01-04 23:01:35 [83.30.238.*]  
Gaz: Napisał postów [2853], status [Szycha]
Nie byłoby kolizji, jak by ten dupek nie był pijany.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
2011-01-04 23:05:17 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Jak by nie kolizja to ten "dupek" piany by nie wpadł:)
2011-01-04 23:48:14 [84.10.75.*]  
McLfan: Napisał postów [1128], status [zrobił/a karierę]
Spoko, ojciec pasterz zbłąkanych duszyczek z Kolumbii ma swoje, jedyne słuszne, teorie.
2011-01-04 23:59:09 [84.10.226.*]  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
jak by nie było kolizji to mogła by być tragedia bo pijak mógł zabić jakąś niewinną osobę.!
2011-01-05 00:39:10 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
McLfan - niepisana reguła tego forum mówi, że postów userów Gaz oraz ombre się jak to tylko możliwe nie komentuje. Oni popierają PiS.
2011-01-05 07:32:20 [178.56.174.*]  
gatexstone: Napisał postów [15], status [nowy]
co ma piernik do wiatraka niebyloby wypadku gdyby kierowca nie byl piany... przeciez kierowca autobusu byl trzezwy..lol
2011-01-04 20:14:49 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
no tak...nie dośc że dostał w zderzak to jeszcze mu wmawiaja,że po % byl...i gdzie tu sprawiedliwość????

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 04:22:13 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
życie...
2011-01-05 07:26:42 [62.131.187.*]  
madadziara: Napisała postów [401], status [pismak]
to sie nazywa pech
2011-01-04 21:11:43 [178.182.157.*]  
adept: Napisał postów [116], status [wyjadacz]
MZK zaprasza krokodyli z ITD na opłatek!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:24:27 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
a ja zapraszam na pobudke :p
2011-01-04 21:33:02 [93.181.160.*]  
kotekv88: Napisała postów [902], status [stały bywalec]
Haha to się nazywa pech jeszcze przy takim niefortunnym wypadku pijanego kierowcę złapali.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:21:51 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
2 wypadki w jednym:p
2011-01-04 21:46:05 [87.207.60.*]  
Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na]
Podczas wykonywania rutynowych czynności wyszło na jaw że prawdopodobnym sprawcą jest Chudy Benek, zwany pierdołą. Jeśli ktokolwiek zna miejsce pobytu podejrzanego proszony o kontakt z jego rodzimą agencją towarzyską...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:21:28 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
hehe to żeś się trolla uczepił
2011-01-04 23:50:53 [84.10.226.*]  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
Tyle pieniędzy na każdym kroku zdziera nas nasze ,,kochane państwo'',podatek taki podatek taki,podatek w paliwie,ciągłe podwyżki itp a autobusy mamy takie,które już dawno powinny stać w muzeum techniki,o dziurach to już nawet nie wspominam,bo mam je już przed oczami zanim odpalę samochód.Wstyd mi,że żyję w takim kraju gdzie wszystko jest antyczne i w większości już dawno powinno trafić na złom.Wcale się nie dziwię,że w czymś co ma przejechane miliony kilometrów,tonę rdzy na sobie i jest ciągle łatane aby dalej na siłę jechało pozostawiając za sobą tumany dymu,pękł przewód hamulcowy :(

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 01:38:02 [82.35.2.*]  
cozakoles: Napisał postów [226], status [maniak]
Prawda!
2011-01-05 04:21:03 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
bynajmniej pijanego wyłapało;p
2011-01-05 01:39:55 [77.223.243.*]  
KubaXY: Napisał postów [1145], status [stały bywalec]
ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma. Kto wpadnie pod koła, ten uciec nie zdoła...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:20:42 [77.253.69.*]  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
nietrzeźwi głownie nie uciekną :p
2011-01-05 00:09:41 [83.30.176.*]  
LazyBoy: Napisał postów [68], status [rozkręcił się]
To może teraz całą winę za tę kolizję zwalą na tego z promilami?

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 00:13:47 [84.10.226.*]  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
ja byłbym za,za głupotę trzeba płacić.
2011-01-04 22:22:16 [83.4.22.*]  
M N T W: Napisał postów [230], status [maniak]
widzice ze jazda na bani nie musi skonczyc sie kontroja drogowa lub kolizja z winy pijanego a i tak wpadnie i bardzo dobrze

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-04 22:31:34 [77.112.156.*]  
masterMUNGO: Napisał postów [539], status [rozpisany/na]
A no niestety miał peszek kierowca, wpadł mimo że nie chciał :D
2011-01-05 00:02:12 [84.10.226.*]  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
i bardzo dobrze,wyeliminować raz na zawsze bez mózgowych pijaków na drogach.
2011-01-04 21:38:17 [83.18.122.*]  
Antykiep: Napisał postów [248], status [nowy]
hehe a najlepsze w tym wszystkim jest to , że ten kiep z peżota zapłaci za całe zamieszanie i naprawy tych złomów z własnej kieszeni, bo oc wypnie na to dupę :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2011-01-04 21:39:40 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
a tu to jesteś w błędzie niestety :/
2011-01-04 21:41:47 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Wszystko pójdzie z OC autobusu.
2011-01-04 21:43:05 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
oprócz remontu peugeota :)
2011-01-04 21:43:43 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
raczej tak
2011-01-04 21:44:23 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
kierowca z %% nie ma zadnych szans
2011-01-04 21:56:33 [194.29.180.*]  
Jekke: Napisał postów [12], status [nowy]
prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, ale nie spowodował zagrożenia( w tym momencie), był uczestnikiem kolizji, z nie swojej winy. Winny jest kierowca autobusu i z polisy OC tego pojazdu szkody zostaną naprawione. Stan kierowcy Peugeota nie ma tutaj nic do rzeczy, nie przyczynił się do kolizji w żaden sposób.
2011-01-04 22:00:01 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
Jakke: zaciągną sobie stryczek dając się złapać po %% :/ i niestety na takich nie działa OC .
2011-01-04 21:12:18 [83.29.79.*]  
pablodiablo: Napisał postów [410], status [pismak]
Na miejscu kierowcy peugeota podpalił bym całą zajezdnię.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [24]
2011-01-04 21:13:40 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Nie! glownego mechanika za fraki do odpowiedzialnosci pociagnac!drugi to kierowca!
2011-01-04 21:14:43 [87.204.111.*]  
kanclerz: Napisał postów [3527], status [VIP]
bardzo mądre...a co wlewali mu tam na tej zajezdni gorzałę na siłę...a potem wsadzili za kierownicę i kazali jechać do domu?
2011-01-04 21:15:02 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
a ja... widzac co się dzieje , po wyjściu z auta otworzyłbym półlitra i na oczach kibiców i policjantów łyknąłbym kilka guli tłumacząc się ze się wqerwiłem.... :) i po dowodach
2011-01-04 21:15:51 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
uniewinniony
2011-01-04 21:17:46 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
No i powiedz Draniu od razu, ze masz problemy z alkocholem.Oliwa wyszla na wierzch ;))hahahahaha sam sie wpusciles niechcacy w maliny :D
[-3]
2011-01-04 21:17:59 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: ojjj chcialabym to widziec
2011-01-04 21:21:42 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
borin: daleko mu do ciebie
2011-01-04 21:24:27 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Astra, ty sie lepiej niemodli :))albo pomodli;))
2011-01-04 21:25:20 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
nie podpuszczaj astra,bo jeszcze uwierzy,że taka dobra jest i nieszcz eście gotowe.
2011-01-04 21:25:54 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
@boerin: ja jak to przystlo jestem z tych niedowiarkow, jak widac
2011-01-04 21:26:28 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
już onej "poszło" na mowe...przetłumaczysz o co jej chodzi????
2011-01-04 21:27:40 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Przepraszam Astra mozesz wyrazniej:))a moze to jakies nowe slowo ?
2011-01-04 21:27:50 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
pomodli,Niemodlin....po naszemu to jak to bedzie?
2011-01-04 21:28:41 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Draniu - ten patent pomoże na 0,3-0,5 Na 1 promil nie ma mocnych raczej
2011-01-04 21:29:02 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
polska mowa trudna mowa ....szczególnie dla tych co ja tak "szybko" zapomnieli hehehe....
2011-01-04 21:30:09 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
boein: wgoogluj sobie niedowiarek,
2011-01-04 21:31:04 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Siostra a co ty sie tak wcinasz?nie masz z kim pogadac?A pewnie nikt nie chce z Toba,no coz biedactwo.
2011-01-04 21:37:19 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
Widzę, że nasza miss Belgii musiała wciąć się w wątek. Dobra panie i panowie. Nie karmić, tylko nap*****lać:)
2011-01-04 21:41:13 [178.42.199.*]  
Barbie: Napisała postów [6059], status [VIP]
Jaka miss Belgii? miss Bułgarii to jest9jak zgoli wąsa) :D
2011-01-04 21:44:42 [77.253.70.*]  
wrogpubliczny: Napisała postów [77], status [rozkręcił się]
Dopiero jakby to piane bydle skasowałoby cię lub kogoś z rodziny na ulicy, to wtedy -może- zastanowiłbyś się, co bredzisz. Walnij się w dynkę mocno.
2011-01-04 21:46:24 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
stef... dało by rade...kazdy sąd by uniewinnił... nawet badanie retrospektywne nie wykazało by kiedy był spożywaney alkohol...
2011-01-04 21:47:58 [81.165.134.*]  
Boerin: Napisał postów [13826], status [VIP]
Racja Wrogpubliczny,kazdy sie wymadrza dopuki go nieszczescie spotka.
2011-01-04 21:49:25 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
ale po alkoholu jeżdża ludzie ograniczeni... i tyle ...
2011-01-04 21:51:30 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
idioci
2011-01-04 21:42:13 [83.30.24.*]  
dżony myśliciel: Napisał postów [4625], status [VIP]
zróbcie mnie p[remierem!! alkoholików za kółkiem będzie mozna wtedy bezkarnie pałować :D a pedofilom obcinać ręce i nogi i zostawiać na pastwę losu :D

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:20:18 [178.42.222.*]  
ada: Napisał postów [611], status [rozpisany/na]
nie pyklo gosciowi .... ;0

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-04 21:36:38 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
jak widać......
2011-01-04 20:06:44 [95.41.149.*]  
VIP: Napisał postów [1773], status [Szycha]
No to korki były...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
2011-01-04 20:12:47 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
to tylko w POlsce bo w Belgii tego nie ma.....no nie?
2011-01-04 20:14:35 [81.210.63.*]  
Hubertus: Napisał postów [30079], status [VIP]
Korki są wszędzie.
2011-01-04 20:14:54 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
siostra- nie wywołuj wieśniaków!!!
2011-01-04 21:36:18 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
z tego co widzę to sami miastowi tu piszą hahaaa
2011-01-04 21:31:34 [83.29.80.*]  
matthiasde: Napisał postów [387], status [pismak]
A moze tylko tak napisali ze jeden z kieorwcow byl pijany,zeby tez winy nie bylo na tego kierowcy z MZK. zreszta nie wnikam w to ale tez tak moglo byc,to tylko przypuszczenia. Wazne ze nikomu nic sie nie stalo. A kiedy zawitaja te nowe autobusy MZK na opolskich drogach?

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:28:14 [83.4.22.*]  
[moderacja]: Napisał postów [230], status [maniak]
[moderacja]
[-6]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 21:29:23 [83.22.145.*]  
Stefan: Napisał postów [22902], status [VIP]
napisz jeszcze raz ale bez CAPSa
2011-01-04 21:29:37 [83.13.133.*]  
M1974P: Napisał postów [10501], status [VIP]
zaraz przepadniesz :)
2011-01-04 21:29:59 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
możesz ciut ciszej?
2011-01-04 21:07:22 [87.204.111.*]  
kanclerz: Napisał postów [3527], status [VIP]
To pech,zbieg okoliczności,tak czasami bywa,przypadek.Mogło być gorzej,jakby tak z mostu do Odry wpadł w jakiś tam drogowych okolicznościach... No a sprawa gościa z Peugota to już inna bajka,ma za swoje pijanica,bo na następnym skrzyżowani lub zakręcie On mógł kogoś załatwić a tak zastał unieszkodliwiony...do paki z min.

Nick:
Treść:
2011-01-04 20:26:05 [194.29.180.*]  
m__magda: Napisał postów [11], status [nowy]
nie dziwota skoro MZK puszcza na drogi 20-letnie autobusy.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 20:45:58 [188.47.99.*]  
wesoła: Napisała postów [301], status [pismak]
20-letnie to jeszcze pół biedy... Ikarusy to mają po 30 i lepiej.
2011-01-04 20:53:11 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
eee to tylko 1/2 tego co "belgijki"
2011-01-04 20:55:20 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
ale w sumie automobile nie do zdarcia...
2011-01-04 20:13:31 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
ale gościu miał niefart...oczywiście ten na bani

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
2011-01-04 20:15:56 [83.22.32.*]  
małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP]
Dobrze mu tak ,nigdy nie wiesz kiedy wpadniesz:)
2011-01-04 20:16:34 [213.238.108.*]  
Kuba_slona: Napisał postów [194], status [starszy wyjadacz]
No mega :-D
2011-01-04 20:16:56 [81.210.63.*]  
Hubertus: Napisał postów [30079], status [VIP]
"Trafiony zatopiony"
2011-01-04 20:20:47 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
kierowca z autobusu powinein zostać odznaczony....:) ofiarnie eliminuje nietrzeźwych kierujacych..
2011-01-04 20:21:17 [95.41.149.*]  
VIP: Napisał postów [1773], status [Szycha]
Hubertus:Dobrze to napisałeś.
2011-01-04 20:24:45 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
to faky nigdy nie wiadomo kiedy wpadniesz
2011-01-04 20:27:03 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
szkoda faceta...w sumie niewinny....
2011-01-04 20:33:18 [83.4.250.*]  
kris7: Napisał postów [612], status [rozpisany/na]
bardzo dobrze mu tak!! Powinien się w tym wypadku tak stuknąć w głowę, że już nigdy w życiu nie miałby okazji cokolwiek zrobić...bezpieczniej dla nas wszystkich!!!
2011-01-04 20:46:10 [217.153.196.*]  
Demotywator: Napisał postów [25660], status [VIP]
Czyli domino się udało a ostatni dostanie po tyłku:)
2011-01-04 20:47:56 [79.191.87.*]  
tiku: Napisała postów [29494], status [VIP]
Co za pech:))
2011-01-04 20:51:53 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
oj,co sie stało?
2011-01-04 20:48:53 [83.4.55.*]  
Kluza: Napisał postów [2647], status [Szycha]
do kierowcy peugeota: na oslode dodam , ze smsy w plusie sie nie koncza

Nick:
Treść:
2011-01-04 20:22:18 [89.73.42.*]  
patrycju5z: Napisał postów [51], status [rozkręcił się]
Szkoda vw... :/

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-04 20:43:14 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
a toyoty,forda itd. to nie???
2011-01-04 20:47:07 [87.207.63.*]  
Koziol: Napisał postów [15], status [nowy]
"Pęknięty przewód hamulcowy w autobusie MZK" - prawdopodobna przyczyna wypadku ? Znajac polskie i opolskie realia i widzac zachowanie kierowcow mzk wydaje mi sie ze to nie przewod tylko ich nadgorliwosc byla przyczyna wypadku.. Kazdy dobrze wie jak oni jezdza
2011-01-04 20:35:15 [213.158.199.*]  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
Pytanie : ile pies pełniący służbę miał w wydychanym.....? Większość z nich ma tak zryty beret,ze bez alkoholu ani rusz...
[-3]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
2011-01-04 20:40:06 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
oj oj....zastanów sie co piszesz przyjacielu.
2011-01-04 20:41:54 [213.158.199.*]  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
Po alkoholu nie myśle :))
2011-01-04 20:42:16 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
no wiesz oni teraz juz nie pija a pala :)
2011-01-04 20:44:06 [213.158.199.*]  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
I chwała im za to !!!
2011-01-04 20:29:23 [89.73.39.*]  
ełstachy: Napisał postów [1112], status [zrobił/a karierę]
ciekawe czy MZK zostanie ukarane za dopuszczenie niesprawnego autobusu do jazdy, a tym samym odpowie z art.160 kk. za umyslne narazene osób 3 na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. ost. jak jechałem autobusem to mu koło odpadło, 3 dni puźniej w tym samym autobusie drzwi sie niezamykały i podwozie nie podnosiło... Proponował bym pociagnąc do odpowiedzialności osoby, które dopuszczają autobusy MZK niesprawne do jazdy.!!!!!!!!!!!!!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
2011-01-04 20:32:50 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
znając polskie/opolskie realia to pierwszy zostanie ukarany kierowca peugeota.
2011-01-04 20:34:46 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
mzk ma swoja stacje diagnostyczną wiec wypuszcza autobusy pewnie czasami z defaktami... ale awarie hamulców czasami trudno przewidzieć i w tym przypadku kierujacy autobusem nawet nie powinien zostac ukarany mandatem.
2011-01-04 20:36:05 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
siostra- tylko on moim skromnym zdaniem powinien zostac ukarany:)
2011-01-04 20:37:23 [217.98.20.*]  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
no w sumie powinni mu zabrac prawko na jakies 25lat
2011-01-04 20:39:03 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
no tak...biednemu zawsze wiatr w oczy i w dodatku pod góre.GDZIE TA SPRAWIEDLIWOSC!!!
2011-01-04 20:35:44 [89.73.17.*]  
erwinek: Napisał postów [8], status [nowy]
Nie mają innych wozów w mzk tylko takie rupiecie więc co mają poszczać na linie mzk ma swoją stacje diagnostyczną wóz jutro jako sprawny na linie wyjedzie pewnie...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-04 20:36:59 [83.4.218.*]  
drań73: Napisała postów [17218], status [VIP]
pies nie wielbład , napić się musi.A Ty jak Cię nie stac to nie pij..
[-1]
2011-01-04 20:28:04 [89.73.17.*]  
erwinek: Napisał postów [8], status [nowy]
Ten Autobus to nie pierwsza nowość az szkoda ze nie Ikarus .... Jak długo te rupiecie będą jezdzić po opolu wstyd Dziry... Autozłomy no nic tylko wizytówka opola

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 20:34:39 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
Nooo tramwaji to jeszcze dłuuuuuuugo w Opolu nie zobaczysz...o metrze nie wspomne hehehe....
2011-01-04 20:35:19 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
kolej gondolowa też wzięła w łeb....
2011-01-04 20:36:22 [93.181.149.*]  
siostra_brygida: Napisała postów [40116], status [VIP]
gondolierzy na Młynówce też raczej szybko sie nie pojawią a raczej wcale....

Udostępnij artykuł znajomym:

Powiązane materiały

reklama

Polub nas!

Chmura tagów