www.24opole.pl Strona główna Dodaj 24opole.pl do zakładek Ustaw 24opole.pl jako stronę startową Wiadomości Rozrywka w Opolu i okolicach Darmowa Poczta email Baza Firm Darmowe Ogłoszenia Opole i opolskie Informacje Opole Mapa Strony
 
 
Załóż konto
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 16230
  • Dodano: 2011-01-04 / 19:29
  • Komentarzy: 238

Autobus z niesprawnymi hamulcami staranował cztery auta

 
 

(Fot. Dżacheć)

Pęknięty przewód hamulcowy w autobusie MZK - to prawdopodobna przyczyna kolizji, do jakiej doszło popołudniu na Moście Sybiraków w Opolu. Przy okazji okazało się, że jeden z kierowców ma 1,3 promila alkoholu.

Do kolizji doszło około godziny 16:00 na ulicy Nysy Łużyckiej. 32-letni kierowca autobusu MZK uderzył w stojącą przed skrzyżowaniem toyotę, kierowaną przez 51-latka. Ten najechał na stojącego przed nim peugeota, prowadzonego przez 48-letniego mężczyznę. Jego pojazd uderzył w forda, który z kolei najechał na volkswagena.

- Podczas rutynowych czynności, wykonywanych przez policjantów okazało się, że 48-letni kierowca peugeota ma 1,3 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym - informuje mł. asp. Ireneusz Kamaryk z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.



reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
zobacz także

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2011-01-04 20:39:44 [81.165.134.*] id:467751  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Hahah u nas w Belgii to by juz z zajezdni nie wyjechal,a jak by wyjechal ,to kierowca jutro byl na C4 :))

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [37]
2011-01-04 20:40:56 [83.4.218.*] id:467753  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
buhahahahah
2011-01-04 20:41:01 [93.181.149.*] id:467754  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
a nie mówiłam....?
2011-01-04 20:41:33 [83.4.218.*] id:467755  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
siostra- podaj nr w totka jeszcze:)
2011-01-04 20:44:21 [81.165.134.*] id:467760  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
HAhah zanim to napisalam Draniu, to sobie poczytalam co siostrunia wypisywala:))takze z lotka nici:)) do pracy Polacy!:))
2011-01-04 20:44:35 [217.98.20.*] id:467761  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: ty juz nie masz dosc?? moze teraz moja kolej, ja tez chce wygrac
2011-01-04 20:45:03 [93.181.149.*] id:467762  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
ale z prosze bardzo.....
2011-01-04 20:46:07 [93.181.149.*] id:467764  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
5 4 5 3 5 0 3
2011-01-04 20:46:08 [83.4.218.*] id:467765  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
boerin- ale wytłumacz teraz wszystkim co napisałaś w piewrszym poście... trudno to zrozumieć. Podobno nadużywasz alkoholu
2011-01-04 20:47:48 [93.181.149.*] id:467769  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
Dooobra znikam na moment bo widze towarzystwo z lekka nerwowe sie robi a to niebezpieczne.Ello drodzy moi!
2011-01-04 20:48:16 [217.98.20.*] id:467771  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
@draniu: ulala to pojechales po bandzie
2011-01-04 20:49:48 [81.165.134.*] id:467773  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Ten post Draniu napewno do mnie?ja ostatnio czytalam ze siostrzyczka ma tu problem :))
2011-01-04 20:52:40 [79.191.87.*] id:467775  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Boerin: widzę,że już nic napisać nie możesz,bo zaraz zostajesz atakowana i na dodatek jeszcze pijaczkę z Ciebie usiłują zrobić,tragedia:(
2011-01-04 20:53:21 [81.165.134.*] id:467777  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
A to dziwne ,siostra jak drinka poczuje to ucieka z tad??? mozesz mi to wytlumaczyc ;))A moze ze Tiku zajrzala? Tiku cos ty taka grozna ???;))
2011-01-04 20:56:02 [79.191.87.*] id:467779  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Boerin: Ty wiesz,że ja aniołek :)
2011-01-04 20:56:24 [81.165.134.*] id:467780  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Tiku, zostaw niech sobie pojezdza;))bo autobusy szwankuja w Opolu:))
2011-01-04 20:57:17 [217.98.20.*] id:467781  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
nie tylko w opolu za granica tez
2011-01-04 20:59:19 [83.4.218.*] id:467782  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
w Belgi to są autobusy!!!!! nie to co w Polsce .... , o nie sorki zapomniałem że tam kazdy ma leksusa.... ehhh wiec po co autobusy
2011-01-04 20:59:45 [93.181.149.*] id:467783  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
w holandii,w belgii to tylko azylanty jeżdża autobusami...taki np.alban to juz swoim autkiem śmiga....no nie?
2011-01-04 21:00:39 [217.98.20.*] id:467784  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: tam leksusami jezdza turasy i ich kur... tralala
2011-01-04 21:01:22 [93.181.149.*] id:467785  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
a jak ma autko w miare na chodze to i swoją "dziewczynke" też "powozi"...no nie?
2011-01-04 21:01:58 [81.165.134.*] id:467786  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Zeby o Belgii cos pisac ,to trzeba cos wiedziec :)A co narada sie juz skonczyla???To do ataku vip,vip ,vip :))
2011-01-04 21:02:17 [79.191.87.*] id:467787  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Boerin: nic się nie zmienia,to już jest nudne.Scenariusz codziennie ten sam,pokój i atak hahah
2011-01-04 21:03:12 [93.181.149.*] id:467788  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
na chodzie*sorry nie o dziewczynce pisałam...straciłam wątek...każdemu może sie zdarzyć...no nie?
2011-01-04 21:04:02 [81.165.134.*] id:467789  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Tak Tiku, orly i sokoly sa w locie ;))
[-2]
2011-01-04 21:04:23 [178.42.199.*] id:467790  
Barbie: Napisała postów [6059], status [VIP]
Jaki pokoj? co wy macie z tymi pokojami,jakies zle skojarzenia czy co?
2011-01-04 21:05:02 [83.4.218.*] id:467791  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
hup holland - a o belgi nikt nic nie wie.. jest i juz.Boerin podobno pomyliłaś kraje.. mieszkasz w Bułgarii, też nad morzem. To nic , nie martw się:)
2011-01-04 21:05:43 [81.165.134.*] id:467792  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Pawnie siostra,ale nie kazdemu:))tylko tym co naduzywaja trunkow:))
2011-01-04 21:06:03 [93.181.149.*] id:467793  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
dziewuchy przewrażliwione
2011-01-04 21:06:35 [79.191.87.*] id:467794  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Ciekawe to jest skąd towarzystwo takie obeznane na temat ,kto i czym podwozi panienki ,ciekawe:)
2011-01-04 21:07:19 [81.165.134.*] id:467795  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Z autopsji pewnie :))
2011-01-04 21:08:13 [93.181.149.*] id:467798  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
draniu z ust mi to wyjąłeś my skarby...i to na B i to na B.....nie dziwie sie że "dziewczę" nie jarzy...zreszta lata już nie te....
2011-01-04 21:10:46 [81.165.134.*] id:467799  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Tak ze zdjecia to bym ci dala siostra 50:))moze jeszcze jakbys pokazala wlosy z pod tego kaptura,to bym ci roczek odjela:D
2011-01-04 21:11:02 [93.181.149.*] id:467800  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
oki oki wystarczy! zostawmy panie swojemu losowi...niech sie gotuja we własnym sosie jak to mówił kiedyś pewien bardzo mądry facet.Dobranoc tym,kogo lubie.Heej!
2011-01-07 07:53:45 [94.254.132.*] id:470207  
olenka4u: Napisała postów [41017], status [VIP]
Draniu jakis nadpobudliwy jestes w tym nowym roku? Nie poznaje Ciebie?! Szkoda! Ostatnio zaczynam myslec czy Ty do jakiejs sekty nie wstapiles?!
2011-01-07 07:57:29 [79.191.91.*] id:470208  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Witaj Oleńka! też się z sakiem zastanawiamy ,gdzie jest dawny drań:))
2011-01-07 08:02:37 [94.254.132.*] id:470211  
olenka4u: Napisała postów [41017], status [VIP]
Draniu to zajefajny gosc! Jest kolega, ktory mnie jeszcze nigdy nie zawiodl! Nie dam na niego zlego slowa powiedziec! Ale czytajac jego niektore wypowiedzi jestem w stanie uwierzyc, ze wstapil do sekty i przeszedl tam delikatne pranie glowicy.
2011-01-09 19:08:34 [212.183.140.*] id:471842  
olenka4u: Napisała postów [41017], status [VIP]
Tiku moze On tylko zle znosi okres zimowy?! ;) Wiec oby do wiosny ;P
2011-01-04 21:17:59 [83.13.133.*] id:467811  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) jednego pijaka mniej !!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
2011-01-04 21:24:35 [217.98.20.*] id:467819  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
dokladnie, jednego pijaka mniej, ale ilu jeszcze pozostalo
2011-01-04 21:31:37 [93.181.149.*] id:467835  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
przeciez on "niewinny".....tylko stal w korku....
2011-01-04 21:34:59 [79.191.87.*] id:467838  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
M1974P:masz rację,jednego mniej.
2011-01-04 21:36:03 [81.165.134.*] id:467839  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
No i sie zakorkowal:))
2011-01-04 21:37:46 [83.13.133.*] id:467843  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
nie powiem że nie lubię zajrzeć do kieliszka , drinka lub kufla :) człowiek nie wielbłąd napić się musi :P ale jazda po grzaniu w gardziel to już przegięcie !!!! dobrze mu tak !!!
2011-01-04 21:39:44 [217.98.20.*] id:467846  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
sis : no wlasnie i sie zakorkowal
2011-01-04 21:40:13 [83.22.145.*] id:467847  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
M1974P - alkohol jest dla LUDZI. A jeśli ktoś siada nachlany za kółko powinien zostać abstynentem na mocy pierwszego zdania mojego posta:]
2011-01-04 21:43:15 [81.165.134.*] id:467852  
[moderacja]: Napisał postów [14297], status [VIP]
[moderacja]
[-5]
2011-01-04 21:46:10 [93.181.149.*] id:467857  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
co to za bulgarka,sorry belgijka sie wcinam w rozmowe nieproszona?
2011-01-04 21:46:35 [93.181.149.*] id:467860  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
wcina*
2011-01-04 21:46:51 [83.22.145.*] id:467861  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Już jej odpowiedziałem.
2011-01-04 21:47:39 [93.181.149.*] id:467862  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
szkoda,że znikła jak meteoryt bo akurat miałam pare pytan....
2011-01-04 21:49:04 [93.181.149.*] id:467864  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
Stef nie bądz taki szybki bo światłowody goracej linii nie wytrzymają...miej litość....
2011-01-07 07:46:14 [94.254.132.*] id:470205  
olenka4u: Napisała postów [41017], status [VIP]
siostra_brygida tak czytam kobieto Twoje posty i zastanawiam sie czy Ty masz swoje zdanie?
2011-01-05 13:26:40 [194.29.181.*] id:468130  
ombre: Napisał postów [12748], status [VIP]
w opolu wszystkie hamulce musza byc sprawne tak jak rysio hamulec

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2011-01-05 14:35:51 [84.10.75.*] id:468182  
McLfan: Napisał postów [1156], status [zrobił/a karierę]
Niektórzy powinni mieć hamulce na klawiaturze. ;) Pytam raz jeszcze, jak tam podwyżka cen biletów MZK? Była w sierpniu 2008, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
2011-01-05 14:41:35 [84.10.75.*] id:468190  
McLfan: Napisał postów [1156], status [zrobił/a karierę]
O, jednak odpisałeś w innym miejscu. Nawet bez słowa przepraszam o złodziejach, hamulcach itd.
2011-01-05 15:48:05 [194.29.181.*] id:468253  
ombre: Napisał postów [12748], status [VIP]
kogo i zaco przepraszac?wczoraj jechalem autobusami jeden nie przyjechal wcale a drugi mial 10 minut spoznienia i to nie w godzinach szczytu korkow nie bylo.jak stary jest prezydent tak stare sa autobusy
2011-01-05 18:44:01 [84.10.75.*] id:468407  
McLfan: Napisał postów [1156], status [zrobił/a karierę]
Oczywiście to wina prezydenta. A za co przepraszać? To się zwie pomówienia i kłamstwa. Kogo? Pomówionych, oczernionych.
2011-01-05 18:49:30 [194.29.181.*] id:468411  
ombre: Napisał postów [12748], status [VIP]
cokolwiek nie napisalbys o urzednikach zlego zawsze bedzie to prawda a ty fan jak zawsze bronisz urzedasow swoj swego broni
2011-01-05 20:02:07 [83.30.222.*] id:468513  
nika: Napisała postów [21946], status [VIP]
widzę, że ombre obraża prezydenta Opola, oj nieładnie, a regulamin forum przecież zabrania....
2011-01-06 09:26:06 [93.181.149.*] id:469022  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
dobrze pisze McLfan,że niektórzy powinni mieć blokade na klawiaturze.
2011-01-05 21:37:16 [178.252.25.*] id:468609  
Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na]
zderzenie 5 pojazdów.. ładnie ładnie :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:23:20 [93.181.149.*] id:469019  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
prawie jak na A4,no nie?
2011-01-05 23:26:58 [178.252.28.*] id:468851  
maluszek88: Napisała postów [1409], status [zrobił/a karierę]
coś ostatnio te nasze MZK się nie spisuje, i co tak nagle okazało się że przewody hamulcowe nie działają ,nie możliwe...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:22:22 [93.181.149.*] id:469017  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
dali plame,nie da sie ukryć.
2011-01-06 09:14:43 [83.4.108.*] id:469009  
rajdowiec: Napisał postów [1333], status [zrobił/a karierę]
dobrze kierowca mzk wyłapał pijanego!! tak trzymać tylko oszczedzać trzeźwych!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-06 09:20:54 [93.181.149.*] id:469015  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
no to ja dziękuje za takie "wyłapywanie" ....rozumie,że to żart z Twojej strony hehehe...
2011-01-06 08:12:51 [87.207.62.*] id:468986  
harry: Napisał postów [2383], status [Szycha]
Stacja kontroli pojazdów zdała egzamin:) A tak na poważnie to kto dopuszcza takie złomy do ruchu? Ja rozumiem, że MZK nie stać na zakup nowych pojazdów, ale gdyby sukcesywnie wymieniano po kilka z nich w roku to nie było by aż tyle wypadków-przypadków. Niektóre z nich nie nadają się do jazdy już dawno, a awarie są dość częste, szczególnie teraz w zimie. Bilety nie są wcale najtańsze i masa ludzi korzysta z komunikacji miejskiej. Płacimy tylko za co? Jak nastąpi awaria to nie podstawią drugiego autobusu tylko karzą wysiąść i czekać na inny. Może znalazł by się jakiś sponsor, który by ufundował choć ze 2 nowe wozy??

Nick:
Treść:
2011-01-05 22:52:33 [82.169.236.*] id:468759  
orcan: Napisał postów [4786], status [VIP]
Wycofać te złomy.Już dawno powinny stać w muzeum.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 22:54:21 [82.169.236.*] id:468765  
orcan: Napisał postów [4786], status [VIP]
i do tego dziadek wpadł na wyziewie:D ale beka.
2011-01-05 15:56:48 [78.131.176.*] id:468259  
Rafał25: Napisał postów [5], status [żółtodziób]
A przecierz mamy 5 nowych autobusów.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 15:59:00 [194.29.181.*] id:468260  
ombre: Napisał postów [12748], status [VIP]
w planach
2011-01-05 18:42:14 [84.10.75.*] id:468405  
McLfan: Napisał postów [1156], status [zrobił/a karierę]
Nie w planach, a w dostawie.
2011-01-05 17:50:49 [77.223.227.*] id:468338  
Remek: Napisał postów [634], status [rozpisany/na]
MZK bogate, to zapłaci. ;D

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:07:40 [83.220.97.*] id:467797  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
nie jestem specjalista, ale w przypadku takich duzych pojazdow sa chyba hamulce pneumatyczne a tam w przypadku uszkodzenia przewodu lub spadku cisnienia hamulce sie uruchamiaja.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [18]
2011-01-04 21:11:38 [87.204.111.*] id:467801  
kanclerz: Napisał postów [3589], status [VIP]
a to racja,dlatego napisane jest ,że "prawdopodobna przyczyna kolizji" ale wiesz jak to w dziennikarskim świecie :-))
2011-01-04 21:18:46 [83.220.97.*] id:467812  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
ach ci dziennikarze;))
2011-01-04 21:20:55 [81.165.134.*] id:467814  
[moderacja]: Napisał postów [14297], status [VIP]
[moderacja]
[-6]
2011-01-04 21:21:31 [46.113.74.*] id:467815  
romi: Napisał postów [2923], status [Szycha]
redaktor-dziennikarz, lepiej brzmi
2011-01-04 21:32:55 [83.22.145.*] id:467836  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Jeśli padnie przewód od cylindra to nie ma siły. Tak, jak fredziu pisze działa hamulec "samoczynny", który ma magistralę. Stosuje się takowy w przyczepach i na kolei
2011-01-05 09:13:04 [46.113.197.*] id:468038  
Rzeźnik: Napisał postów [85], status [młodszy wyjadacz]
Też tak myślę. Z uszkodzonym przewodem hamulcowym autobus sam staje w miejscu. Kierowca, albo "rzeczoznawcy" coś ściemniają.
2011-01-05 12:15:52 [80.52.149.*] id:468110  
Koordynator: Napisał postów [453], status [starszy pismak]
Z tego co się orientuje to tam jeżeli padł przewód to przed samym cylindem a wtedy to raczej nie ma szans na samoczynne zadzialanie hamulców. Drugą sprawa jest czy kierowca sprawdzał ciśnienie powietrza na zegarze.
2011-01-05 12:21:24 [82.160.253.*] id:468116  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Koordynator - trzecia sprawa, czy taki Jelcz ma w ogóle hamulec samoczynny. Bo jeśli nie jest przystosowany do ciągania przyczepy takie ustrojstwo nie jest do niczego potrzebne. Ale po południu pogooglam jeszcze za tym. Teraz nie mam czasu za bardzo
2011-01-05 12:40:14 [83.22.150.*] id:468117  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
Fredziu nie rozsmieszaj mnie! jacy dziennikarze???tutaj???no cos Ty ;))Pismaki moze tak;)) -podpisuje się pod tym zdaniem
2011-01-05 12:50:16 [83.30.131.*] id:468120  
paweł79: Napisał postów [249], status [maniak]
Układ hamulcowy w autobusach oraz sam.ciężarowych jest pneumatyczny.hamowanie następuje poprzez upuszczanie powietrza z ukladu czyli zmniejszanie ciśnienia.Jeżeli powietrze zostanie całkowicie wypuszczone hamulce są zablokowane.Gdyby doszlo do uszkodzenia przewodu tak jak jest napisane to autobus zostałby unieruchomiony.
2011-01-05 13:42:43 [80.52.149.*] id:468136  
Koordynator: Napisał postów [453], status [starszy pismak]
paweł79- jeżeli w układzie nie ma powietrza to nic powietrza to nie ma hamulca, są zablokowane jeżeli jest choćby 0,5 atm. W tym autobusie na pewno nie ma hamulców dwuobwodowych.A to co napisałeś ma sens gdy ciągniesz przyczepę/naczepę, że nawet po wypięciu się przyczepy i zerwaniu przewodów powietrznych(hamulcowych) następuje wysuniecie siłowników.
2011-01-05 13:45:52 [83.22.150.*] id:468138  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
tam samo mam w swojej małej lokomotywce...ale sa sposoby na obejście takiego hamulca
2011-01-05 14:22:27 [178.182.104.*] id:468160  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
troche sie zaglebilem w temat i jezeli w ukladzie nie ma powietrza nie ruszy z miejsca, w przypadku braku cisnienia w cylindrze (pekniety przewod)hamulce sie uruchamiaja.
2011-01-05 14:30:40 [178.182.104.*] id:468171  
fredziu: Napisał postów [4], status [żółtodziób]
chyba ze ma "rozpiete" blokowniki. ale to sie robi tylko w przypadku holowania.
2011-01-05 17:12:47 [83.4.220.*] id:468310  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Koordynator - nie znalazłem dokładnego opisu Jelcza 120, ale jego protoplasta - Berliet miał hamulec systemu Westinghouse, więc samoczynny. Fredziu - a co się stanie, jeśli w takim hamulcu padnie przewód od samego siłownika? Nie chce mi się szukać po Wikipedii opisu tego hamulca
2011-01-05 17:25:14 [46.134.52.*] id:468321  
Radhezz: Napisał postów [214], status [maniak]
Może nie jestem "szpecem", ale układ hamulcowy w tym Jelczu jest pneumatyczno-hydrauliczny, tak jak w Starze. A to oznacza, że jak przerwało przewód przy kole to papa hamulce.
2011-01-05 17:27:20 [83.22.150.*] id:468322  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
poprostu znaleziono słaby punkt....
2011-01-05 17:29:17 [83.4.220.*] id:468324  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Jak to się mówi - "single point of failure" tego układu
2011-01-05 16:44:20 [87.206.21.*] id:468296  
DonPedro69: Napisał postów [4459], status [VIP]
Hahaha, a to dobre! I to jest przykład na to, że po pijaku jak jedziesz, to możesz być choćby nie wiem jak fantastycznym kierowcą, ale jak w Ciebie wjadą, to TEŻ MASZ PRZECHLAPANE! :D

Nick:
Treść:
2011-01-05 15:36:21 [178.37.51.*] id:468246  
czubaka: Napisał postów [1172], status [stały bywalec]
no i co ze mial 1.3 promila? przecierz stal a nie jechal. mogl cos wymyslec. ze auto z pobocza zjechalo czy cos ...

Nick:
Treść:
2011-01-05 14:31:23 [83.30.239.*] id:468174  
jarek19: Napisał postów [62], status [rozkręca się]
Ale w dupę sobie wjechali hehe

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 14:32:41 [83.6.224.*] id:468176  
sebastian325i: Napisał postów [11629], status [VIP]
jarek19:wiesz niekiedy wjechać lepiej niż włazić sobie cały czas... ;)
2011-01-05 15:23:51 [82.160.97.*] id:468235  
rancho7: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz]
jak to mawiają raz w du..e to nie pedał :P
2011-01-05 15:03:56 [83.10.110.*] id:468212  
takisobie: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz]
mzk "wyłapuje" pijanych kierowców szkoda że cierpią na tym inni

Nick:
Treść:
2011-01-05 12:17:34 [84.10.120.*] id:468111  
kiepasa: Napisał postów [165], status [wyjadacz]
na zlom z tym gownem!

Nick:
Treść:
2011-01-05 12:10:52 [188.146.255.*] id:468107  
Polpha: Napisał postów [2573], status [Szycha]
trzeba naprawic autobusik....bileciki zdrozeja

Nick:
Treść:
2011-01-05 11:46:09 [83.19.89.*] id:468092  
fan_oderki: Napisał postów [903], status [pismak]
pewnie wracal dziadek z dojczlandu i musial sobie gulnąć bo zarobił 100 ojro i czuje się bogaty jak lord

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 11:56:45 [83.22.99.*] id:468098  
freeman: Napisał postów [832], status [stały bywalec]
обратно в Сибирь, идиот!
2011-01-05 11:59:46 [188.33.157.*] id:468100  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Po Polsku się nie da napisać?
2011-01-05 11:11:44 [212.244.148.*] id:468073  
wawelski: Napisał postów [153], status [rozkręca się]
Brak hamulców to podstawowa przyczyna różnych zjawisk. Szczególnie w polityce. Bo u nas wszystko jest powiązane z polityką. Ha ;przykład naprawienie skuteczne hamulców w autobusie jest związane z POLITYKĄ KADROWĄ w zakładach komunikacyjnych. Natomiast wyłapanie pijanego kierowcy (przy okazji niestety) jest pokłosiem niewłaściwej polityki wychowawczej w żłobku, z racji której ów osobnik nie wyssał z mlekiem matki ojczyzny zamiłowania do trzeźwości. OT CO!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 11:33:57 [82.160.253.*] id:468086  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
wawelski - ten pijaczyna to kolejny, który powinien zostać abstynentem. Zapomniał, że alkohol jest dla LUDZI i tylko dla LUDZI
2011-01-05 11:29:07 [82.177.200.*] id:468081  
damaropole: Napisał postów [296], status [maniak]
Ciekawe kiedy i kto w ogóle sprawdzał stan tych przewodów hamulcowych w autobusie, skoro badania techniczne autobusów MZK wykonywane są przez pracowników MZK hehe, a wiadomo jaki jest ich stan techniczny ;)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 11:32:49 [82.160.253.*] id:468085  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
A na jakim przeglądzie rejestracyjnym sprawdza się stan przewodów hamulcowych? Ale fakt faktem, że powinni dbać o to. Taki przewód nie pęka bez widocznych wcześniej objawów...
2011-01-05 11:27:36 [93.181.160.*] id:468080  
martinos: Napisał postów [561], status [pismak]
Pasażer na gape że wbił się innym w tył :)

Nick:
Treść:
2011-01-05 10:20:35 [83.27.80.*] id:468054  
S.t.a.l.k.e.r: Napisał postów [180], status [starszy wyjadacz]
pijakowi zabradz prawko na ZAWSZE!!!!!!a MZK do Kontroli bo Bajzel tam straszny!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 10:52:21 [46.113.239.*] id:468065  
Maniek34: Napisał postów [762], status [stały bywalec]
Kilka autobusów raczej by normalnego przeglądu to nie przeszło.
2011-01-05 11:24:23 [188.33.157.*] id:468079  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Zabrać powinni:))
2011-01-05 09:06:28 [109.243.81.*] id:468036  
pedroo: Napisał postów [400], status [pismak]
Pijaczyna nie miał nawet jak uciec bo go zblokowali. Dobrze że wpadł!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-05 10:38:03 [46.113.239.*] id:468059  
Maniek34: Napisał postów [762], status [stały bywalec]
A myślał że jakoś dotrze do domu, pewnie z pracy wracał:)
2011-01-05 10:51:53 [109.91.214.*] id:468063  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Dobra zasdzka
2011-01-05 11:23:04 [188.33.157.*] id:468078  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
To w pracy mają pożytek z niego:(
2011-01-05 11:21:39 [95.48.203.*] id:468077  
prot28: Napisała postów [1], status [żółtodziób]
Autobusy w Opolu są w katastrofalnym stanie.... ale fakt jest taki , gdyby większości autobusom zabrali dowody rejestracyjne to nie miało by co jeżdzić i wtedy by był paraliż komunikacyjny w Opolu :( Przykre to ale prawdziwe.

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:32:56 [213.238.109.*] id:468043  
HerieTTa: Napisała postów [44], status [rozkręca się]
Szkoda Vw :( Pozdravwiam :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 10:52:30 [109.91.214.*] id:468066  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Ale nie szkoda pijaczka
2011-01-05 10:52:04 [83.22.119.*] id:468064  
levis: Napisał postów [755], status [rozpisany/na]
ale worzonko:D

Nick:
Treść:
2011-01-05 10:51:19 [109.91.214.*] id:468062  
Beno1: Napisał postów [847], status [stały bywalec]
Mial pecha ale? ale dobrze ze tak sie stalo ze znowu jeden pijaczyna bez prawa jazdy!!!

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:58:23 [87.204.111.*] id:468050  
asia2012: Napisała postów [89], status [ Prawie Troll ]
polska rzeczywistosc...

Nick:
Treść:
2011-01-05 09:31:46 [83.22.32.*] id:468042  
Lukrecja83: Napisała postów [3406], status [VIP]
zawsze lubiłam domino ;)

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:14:17 [178.37.1.*] id:467805  
red--fire: Napisał postów [2856], status [Szycha]
na złom z takimi autobusami, w Opolu jeszcze ze rupiecie jezdza!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 09:08:53 [84.10.226.*] id:468037  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
dokładnie,kasacja :)
2011-01-05 09:04:36 [79.188.244.*] id:468035  
uszatyy: Napisał postów [175], status [wyjadacz]
to cale MZK to jakas blazenada, nie dosc ze jezdza rozsypujacymi sie gratami (ktore sami sobie dopuszczaja do ruchu) to jeszcze jezdza jak wariaci, pchaja sie na 3, wyprzedzaja na podwojnej ciaglej, potrafia nawet potracic pieszego i udawac ze nic sie nie stalo..

Nick:
Treść:
2011-01-05 08:36:04 [77.223.236.*] id:468030  
pemek1989: Napisał postów [140], status [wyjadacz]
hmmm nasza Polska,nasze Mzk ; p

Nick:
Treść:
2011-01-05 08:16:36 [83.30.18.*] id:468027  
Mr.WaR: Napisał postów [4914], status [VIP]
Przestarzałe autobusy i pijani kierowcy to chyba z sobą w parze idzie ... Ciekawe czy kierowca się tłumaczył,że żeby tym jechać musiał wypić bo po trzeźwemu i przy zdrowym rozsądku nie da się prowadzić takiego niesprawnego złomu.

Nick:
Treść:
2011-01-05 07:37:11 [62.131.187.*] id:468023  
madadziara: Napisała postów [401], status [pismak]
To jaks paranoja,policja przeprowadza na trasach calej polski badania techniczne stanu pojazdu ,autokarow wycieczkowych i ciezarowek, a powinni skupic sie na KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,i wlepic im pozadny mandat!!

Nick:
Treść:
2011-01-04 23:01:35 [83.30.238.*] id:467957  
Gaz: Napisał postów [2891], status [Szycha]
Nie byłoby kolizji, jak by ten dupek nie był pijany.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
2011-01-04 23:05:17 [79.191.87.*] id:467958  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Jak by nie kolizja to ten "dupek" piany by nie wpadł:)
2011-01-04 23:48:14 [84.10.75.*] id:467988  
McLfan: Napisał postów [1156], status [zrobił/a karierę]
Spoko, ojciec pasterz zbłąkanych duszyczek z Kolumbii ma swoje, jedyne słuszne, teorie.
2011-01-04 23:59:09 [84.10.226.*] id:467996  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
jak by nie było kolizji to mogła by być tragedia bo pijak mógł zabić jakąś niewinną osobę.!
2011-01-05 00:39:10 [83.22.145.*] id:468004  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
McLfan - niepisana reguła tego forum mówi, że postów userów Gaz oraz ombre się jak to tylko możliwe nie komentuje. Oni popierają PiS.
2011-01-05 07:32:20 [178.56.174.*] id:468021  
gatexstone: Napisał postów [15], status [nowy]
co ma piernik do wiatraka niebyloby wypadku gdyby kierowca nie byl piany... przeciez kierowca autobusu byl trzezwy..lol
2011-01-04 20:14:49 [93.181.149.*] id:467718  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
no tak...nie dośc że dostał w zderzak to jeszcze mu wmawiaja,że po % byl...i gdzie tu sprawiedliwość????

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 04:22:13 [77.253.69.*] id:468013  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
życie...
2011-01-05 07:26:42 [62.131.187.*] id:468019  
madadziara: Napisała postów [401], status [pismak]
to sie nazywa pech
2011-01-04 21:11:43 [178.182.157.*] id:467802  
adept: Napisał postów [116], status [wyjadacz]
MZK zaprasza krokodyli z ITD na opłatek!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:24:27 [77.253.69.*] id:468015  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
a ja zapraszam na pobudke :p
2011-01-04 21:33:02 [93.181.160.*] id:467837  
kotekv88: Napisała postów [902], status [stały bywalec]
Haha to się nazywa pech jeszcze przy takim niefortunnym wypadku pijanego kierowcę złapali.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:21:51 [77.253.69.*] id:468012  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
2 wypadki w jednym:p
2011-01-04 21:46:05 [87.207.60.*] id:467856  
Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na]
Podczas wykonywania rutynowych czynności wyszło na jaw że prawdopodobnym sprawcą jest Chudy Benek, zwany pierdołą. Jeśli ktokolwiek zna miejsce pobytu podejrzanego proszony o kontakt z jego rodzimą agencją towarzyską...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:21:28 [77.253.69.*] id:468011  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
hehe to żeś się trolla uczepił
2011-01-04 23:50:53 [84.10.226.*] id:467990  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
Tyle pieniędzy na każdym kroku zdziera nas nasze ,,kochane państwo'',podatek taki podatek taki,podatek w paliwie,ciągłe podwyżki itp a autobusy mamy takie,które już dawno powinny stać w muzeum techniki,o dziurach to już nawet nie wspominam,bo mam je już przed oczami zanim odpalę samochód.Wstyd mi,że żyję w takim kraju gdzie wszystko jest antyczne i w większości już dawno powinno trafić na złom.Wcale się nie dziwię,że w czymś co ma przejechane miliony kilometrów,tonę rdzy na sobie i jest ciągle łatane aby dalej na siłę jechało pozostawiając za sobą tumany dymu,pękł przewód hamulcowy :(

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-05 01:38:02 [82.35.2.*] id:468005  
cozakoles: Napisał postów [230], status [maniak]
Prawda!
2011-01-05 04:21:03 [77.253.69.*] id:468010  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
bynajmniej pijanego wyłapało;p
2011-01-05 01:39:55 [77.223.243.*] id:468006  
KubaXY: Napisał postów [1211], status [stały bywalec]
ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma. Kto wpadnie pod koła, ten uciec nie zdoła...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 04:20:42 [77.253.69.*] id:468009  
Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP]
nietrzeźwi głownie nie uciekną :p
2011-01-05 00:09:41 [83.30.176.*] id:467999  
LazyBoy: Napisał postów [68], status [rozkręcił się]
To może teraz całą winę za tę kolizję zwalą na tego z promilami?

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-05 00:13:47 [84.10.226.*] id:468001  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
ja byłbym za,za głupotę trzeba płacić.
2011-01-04 22:22:16 [83.4.22.*] id:467899  
M N T W: Napisał postów [230], status [maniak]
widzice ze jazda na bani nie musi skonczyc sie kontroja drogowa lub kolizja z winy pijanego a i tak wpadnie i bardzo dobrze

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-04 22:31:34 [77.112.156.*] id:467918  
masterMUNGO: Napisał postów [539], status [rozpisany/na]
A no niestety miał peszek kierowca, wpadł mimo że nie chciał :D
2011-01-05 00:02:12 [84.10.226.*] id:467997  
armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP]
i bardzo dobrze,wyeliminować raz na zawsze bez mózgowych pijaków na drogach.
2011-01-04 21:38:17 [83.18.122.*] id:467844  
Antykiep: Napisał postów [248], status [nowy]
hehe a najlepsze w tym wszystkim jest to , że ten kiep z peżota zapłaci za całe zamieszanie i naprawy tych złomów z własnej kieszeni, bo oc wypnie na to dupę :)

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
2011-01-04 21:39:40 [83.13.133.*] id:467845  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
a tu to jesteś w błędzie niestety :/
2011-01-04 21:41:47 [83.22.145.*] id:467849  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Wszystko pójdzie z OC autobusu.
2011-01-04 21:43:05 [83.13.133.*] id:467851  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
oprócz remontu peugeota :)
2011-01-04 21:43:43 [93.181.149.*] id:467853  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
raczej tak
2011-01-04 21:44:23 [93.181.149.*] id:467854  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
kierowca z %% nie ma zadnych szans
2011-01-04 21:56:33 [194.29.180.*] id:467871  
Jekke: Napisał postów [12], status [nowy]
prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, ale nie spowodował zagrożenia( w tym momencie), był uczestnikiem kolizji, z nie swojej winy. Winny jest kierowca autobusu i z polisy OC tego pojazdu szkody zostaną naprawione. Stan kierowcy Peugeota nie ma tutaj nic do rzeczy, nie przyczynił się do kolizji w żaden sposób.
2011-01-04 22:00:01 [83.13.133.*] id:467874  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
Jakke: zaciągną sobie stryczek dając się złapać po %% :/ i niestety na takich nie działa OC .
2011-01-04 21:12:18 [83.29.79.*] id:467803  
pablodiablo: Napisał postów [410], status [pismak]
Na miejscu kierowcy peugeota podpalił bym całą zajezdnię.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [24]
2011-01-04 21:13:40 [81.165.134.*] id:467804  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Nie! glownego mechanika za fraki do odpowiedzialnosci pociagnac!drugi to kierowca!
2011-01-04 21:14:43 [87.204.111.*] id:467806  
kanclerz: Napisał postów [3589], status [VIP]
bardzo mądre...a co wlewali mu tam na tej zajezdni gorzałę na siłę...a potem wsadzili za kierownicę i kazali jechać do domu?
2011-01-04 21:15:02 [83.4.218.*] id:467807  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
a ja... widzac co się dzieje , po wyjściu z auta otworzyłbym półlitra i na oczach kibiców i policjantów łyknąłbym kilka guli tłumacząc się ze się wqerwiłem.... :) i po dowodach
2011-01-04 21:15:51 [83.4.218.*] id:467808  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
uniewinniony
2011-01-04 21:17:46 [81.165.134.*] id:467809  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
No i powiedz Draniu od razu, ze masz problemy z alkocholem.Oliwa wyszla na wierzch ;))hahahahaha sam sie wpusciles niechcacy w maliny :D
[-3]
2011-01-04 21:17:59 [217.98.20.*] id:467810  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
draniu: ojjj chcialabym to widziec
2011-01-04 21:21:42 [217.98.20.*] id:467817  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
borin: daleko mu do ciebie
2011-01-04 21:24:27 [81.165.134.*] id:467818  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Astra, ty sie lepiej niemodli :))albo pomodli;))
2011-01-04 21:25:20 [93.181.149.*] id:467820  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
nie podpuszczaj astra,bo jeszcze uwierzy,że taka dobra jest i nieszcz eście gotowe.
2011-01-04 21:25:54 [217.98.20.*] id:467821  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
@boerin: ja jak to przystlo jestem z tych niedowiarkow, jak widac
2011-01-04 21:26:28 [93.181.149.*] id:467822  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
już onej "poszło" na mowe...przetłumaczysz o co jej chodzi????
2011-01-04 21:27:40 [81.165.134.*] id:467823  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Przepraszam Astra mozesz wyrazniej:))a moze to jakies nowe slowo ?
2011-01-04 21:27:50 [93.181.149.*] id:467824  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
pomodli,Niemodlin....po naszemu to jak to bedzie?
2011-01-04 21:28:41 [83.22.145.*] id:467826  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Draniu - ten patent pomoże na 0,3-0,5 Na 1 promil nie ma mocnych raczej
2011-01-04 21:29:02 [93.181.149.*] id:467827  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
polska mowa trudna mowa ....szczególnie dla tych co ja tak "szybko" zapomnieli hehehe....
2011-01-04 21:30:09 [217.98.20.*] id:467831  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
boein: wgoogluj sobie niedowiarek,
2011-01-04 21:31:04 [81.165.134.*] id:467832  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Siostra a co ty sie tak wcinasz?nie masz z kim pogadac?A pewnie nikt nie chce z Toba,no coz biedactwo.
2011-01-04 21:37:19 [83.22.145.*] id:467842  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
Widzę, że nasza miss Belgii musiała wciąć się w wątek. Dobra panie i panowie. Nie karmić, tylko nap*****lać:)
2011-01-04 21:41:13 [178.42.199.*] id:467848  
Barbie: Napisała postów [6059], status [VIP]
Jaka miss Belgii? miss Bułgarii to jest9jak zgoli wąsa) :D
2011-01-04 21:44:42 [77.253.70.*] id:467855  
wrogpubliczny: Napisała postów [77], status [rozkręcił się]
Dopiero jakby to piane bydle skasowałoby cię lub kogoś z rodziny na ulicy, to wtedy -może- zastanowiłbyś się, co bredzisz. Walnij się w dynkę mocno.
2011-01-04 21:46:24 [83.4.218.*] id:467858  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
stef... dało by rade...kazdy sąd by uniewinnił... nawet badanie retrospektywne nie wykazało by kiedy był spożywaney alkohol...
2011-01-04 21:47:58 [81.165.134.*] id:467863  
Boerin: Napisał postów [14297], status [VIP]
Racja Wrogpubliczny,kazdy sie wymadrza dopuki go nieszczescie spotka.
2011-01-04 21:49:25 [83.4.218.*] id:467865  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
ale po alkoholu jeżdża ludzie ograniczeni... i tyle ...
2011-01-04 21:51:30 [217.98.20.*] id:467867  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
idioci
2011-01-04 21:42:13 [83.30.24.*] id:467850  
dżony myśliciel: Napisał postów [4627], status [VIP]
zróbcie mnie p[remierem!! alkoholików za kółkiem będzie mozna wtedy bezkarnie pałować :D a pedofilom obcinać ręce i nogi i zostawiać na pastwę losu :D

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:20:18 [178.42.222.*] id:467813  
ada: Napisał postów [611], status [rozpisany/na]
nie pyklo gosciowi .... ;0

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-04 21:36:38 [93.181.149.*] id:467841  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
jak widać......
2011-01-04 20:06:44 [95.41.149.*] id:467706  
VIP: Napisał postów [1783], status [Szycha]
No to korki były...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
2011-01-04 20:12:47 [93.181.149.*] id:467715  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
to tylko w POlsce bo w Belgii tego nie ma.....no nie?
2011-01-04 20:14:35 [81.210.63.*] id:467717  
Hubertus: Napisał postów [30490], status [VIP]
Korki są wszędzie.
2011-01-04 20:14:54 [83.4.218.*] id:467719  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
siostra- nie wywołuj wieśniaków!!!
2011-01-04 21:36:18 [79.191.87.*] id:467840  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
z tego co widzę to sami miastowi tu piszą hahaaa
2011-01-04 21:31:34 [83.29.80.*] id:467834  
matthiasde: Napisał postów [387], status [pismak]
A moze tylko tak napisali ze jeden z kieorwcow byl pijany,zeby tez winy nie bylo na tego kierowcy z MZK. zreszta nie wnikam w to ale tez tak moglo byc,to tylko przypuszczenia. Wazne ze nikomu nic sie nie stalo. A kiedy zawitaja te nowe autobusy MZK na opolskich drogach?

Nick:
Treść:
2011-01-04 21:28:14 [83.4.22.*] id:467825  
[moderacja]: Napisał postów [230], status [maniak]
[moderacja]
[-6]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 21:29:23 [83.22.145.*] id:467828  
Stefan: Napisał postów [23125], status [VIP]
napisz jeszcze raz ale bez CAPSa
2011-01-04 21:29:37 [83.13.133.*] id:467829  
M1974P: Napisał postów [10636], status [VIP]
zaraz przepadniesz :)
2011-01-04 21:29:59 [93.181.149.*] id:467830  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
możesz ciut ciszej?
2011-01-04 21:07:22 [87.204.111.*] id:467796  
kanclerz: Napisał postów [3589], status [VIP]
To pech,zbieg okoliczności,tak czasami bywa,przypadek.Mogło być gorzej,jakby tak z mostu do Odry wpadł w jakiś tam drogowych okolicznościach... No a sprawa gościa z Peugota to już inna bajka,ma za swoje pijanica,bo na następnym skrzyżowani lub zakręcie On mógł kogoś załatwić a tak zastał unieszkodliwiony...do paki z min.

Nick:
Treść:
2011-01-04 20:26:05 [194.29.180.*] id:467734  
m__magda: Napisał postów [11], status [nowy]
nie dziwota skoro MZK puszcza na drogi 20-letnie autobusy.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 20:45:58 [188.47.99.*] id:467763  
wesoła: Napisała postów [306], status [pismak]
20-letnie to jeszcze pół biedy... Ikarusy to mają po 30 i lepiej.
2011-01-04 20:53:11 [93.181.149.*] id:467776  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
eee to tylko 1/2 tego co "belgijki"
2011-01-04 20:55:20 [93.181.149.*] id:467778  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
ale w sumie automobile nie do zdarcia...
2011-01-04 20:13:31 [83.4.218.*] id:467716  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
ale gościu miał niefart...oczywiście ten na bani

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
2011-01-04 20:15:56 [83.22.32.*] id:467720  
małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP]
Dobrze mu tak ,nigdy nie wiesz kiedy wpadniesz:)
2011-01-04 20:16:34 [213.238.108.*] id:467721  
Kuba_slona: Napisał postów [194], status [starszy wyjadacz]
No mega :-D
2011-01-04 20:16:56 [81.210.63.*] id:467723  
Hubertus: Napisał postów [30490], status [VIP]
"Trafiony zatopiony"
2011-01-04 20:20:47 [83.4.218.*] id:467728  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
kierowca z autobusu powinein zostać odznaczony....:) ofiarnie eliminuje nietrzeźwych kierujacych..
2011-01-04 20:21:17 [95.41.149.*] id:467731  
VIP: Napisał postów [1783], status [Szycha]
Hubertus:Dobrze to napisałeś.
2011-01-04 20:24:45 [217.98.20.*] id:467733  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
to faky nigdy nie wiadomo kiedy wpadniesz
2011-01-04 20:27:03 [93.181.149.*] id:467735  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
szkoda faceta...w sumie niewinny....
2011-01-04 20:33:18 [83.4.250.*] id:467740  
kris7: Napisał postów [612], status [rozpisany/na]
bardzo dobrze mu tak!! Powinien się w tym wypadku tak stuknąć w głowę, że już nigdy w życiu nie miałby okazji cokolwiek zrobić...bezpieczniej dla nas wszystkich!!!
2011-01-04 20:46:10 [217.153.196.*] id:467766  
Demotywator: Napisał postów [26265], status [VIP]
Czyli domino się udało a ostatni dostanie po tyłku:)
2011-01-04 20:47:56 [79.191.87.*] id:467770  
tiku: Napisała postów [30115], status [VIP]
Co za pech:))
2011-01-04 20:51:53 [93.181.149.*] id:467774  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
oj,co sie stało?
2011-01-04 20:48:53 [83.4.55.*] id:467772  
Kluza: Napisał postów [2647], status [Szycha]
do kierowcy peugeota: na oslode dodam , ze smsy w plusie sie nie koncza

Nick:
Treść:
2011-01-04 20:22:18 [89.73.42.*] id:467732  
patrycju5z: Napisał postów [51], status [rozkręcił się]
Szkoda vw... :/

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
2011-01-04 20:43:14 [93.181.149.*] id:467758  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
a toyoty,forda itd. to nie???
2011-01-04 20:47:07 [87.207.63.*] id:467767  
Koziol: Napisał postów [15], status [nowy]
"Pęknięty przewód hamulcowy w autobusie MZK" - prawdopodobna przyczyna wypadku ? Znajac polskie i opolskie realia i widzac zachowanie kierowcow mzk wydaje mi sie ze to nie przewod tylko ich nadgorliwosc byla przyczyna wypadku.. Kazdy dobrze wie jak oni jezdza
2011-01-04 20:35:15 [213.158.199.*] id:467743  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
Pytanie : ile pies pełniący służbę miał w wydychanym.....? Większość z nich ma tak zryty beret,ze bez alkoholu ani rusz...
[-3]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
2011-01-04 20:40:06 [93.181.149.*] id:467752  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
oj oj....zastanów sie co piszesz przyjacielu.
2011-01-04 20:41:54 [213.158.199.*] id:467756  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
Po alkoholu nie myśle :))
2011-01-04 20:42:16 [217.98.20.*] id:467757  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
no wiesz oni teraz juz nie pija a pala :)
2011-01-04 20:44:06 [213.158.199.*] id:467759  
Spadajdziadu: Napisał postów [1753], status [Szycha]
I chwała im za to !!!
2011-01-04 20:29:23 [89.73.39.*] id:467737  
ełstachy: Napisał postów [1147], status [zrobił/a karierę]
ciekawe czy MZK zostanie ukarane za dopuszczenie niesprawnego autobusu do jazdy, a tym samym odpowie z art.160 kk. za umyslne narazene osób 3 na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. ost. jak jechałem autobusem to mu koło odpadło, 3 dni puźniej w tym samym autobusie drzwi sie niezamykały i podwozie nie podnosiło... Proponował bym pociagnąc do odpowiedzialności osoby, które dopuszczają autobusy MZK niesprawne do jazdy.!!!!!!!!!!!!!!!

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
2011-01-04 20:32:50 [93.181.149.*] id:467739  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
znając polskie/opolskie realia to pierwszy zostanie ukarany kierowca peugeota.
2011-01-04 20:34:46 [83.4.218.*] id:467742  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
mzk ma swoja stacje diagnostyczną wiec wypuszcza autobusy pewnie czasami z defaktami... ale awarie hamulców czasami trudno przewidzieć i w tym przypadku kierujacy autobusem nawet nie powinien zostac ukarany mandatem.
2011-01-04 20:36:05 [83.4.218.*] id:467746  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
siostra- tylko on moim skromnym zdaniem powinien zostac ukarany:)
2011-01-04 20:37:23 [217.98.20.*] id:467749  
astra: Napisał postów [11799], status [VIP]
no w sumie powinni mu zabrac prawko na jakies 25lat
2011-01-04 20:39:03 [93.181.149.*] id:467750  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
no tak...biednemu zawsze wiatr w oczy i w dodatku pod góre.GDZIE TA SPRAWIEDLIWOSC!!!
2011-01-04 20:35:44 [89.73.17.*] id:467745  
erwinek: Napisał postów [8], status [nowy]
Nie mają innych wozów w mzk tylko takie rupiecie więc co mają poszczać na linie mzk ma swoją stacje diagnostyczną wóz jutro jako sprawny na linie wyjedzie pewnie...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2011-01-04 20:36:59 [83.4.218.*] id:467748  
drań73: Napisała postów [17224], status [VIP]
pies nie wielbład , napić się musi.A Ty jak Cię nie stac to nie pij..
[-1]
2011-01-04 20:28:04 [89.73.17.*] id:467736  
erwinek: Napisał postów [8], status [nowy]
Ten Autobus to nie pierwsza nowość az szkoda ze nie Ikarus .... Jak długo te rupiecie będą jezdzić po opolu wstyd Dziry... Autozłomy no nic tylko wizytówka opola

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
2011-01-04 20:34:39 [93.181.149.*] id:467741  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
Nooo tramwaji to jeszcze dłuuuuuuugo w Opolu nie zobaczysz...o metrze nie wspomne hehehe....
2011-01-04 20:35:19 [93.181.149.*] id:467744  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
kolej gondolowa też wzięła w łeb....
2011-01-04 20:36:22 [93.181.149.*] id:467747  
siostra_brygida: Napisała postów [40305], status [VIP]
gondolierzy na Młynówce też raczej szybko sie nie pojawią a raczej wcale....