• 13
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 10017
  • Dodano: 2019-05-22 / 11:11
  • Komentarzy: 9

Zmarł pieszy potrącony dziś w Falmirowicach. Sprawca uciekł, szuka go policja

 
 
Zmarł pieszy potrącony dziś w Falmirowicach. Sprawca uciekł, szuka go policja

(Fot. Archiwum)

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 22 maja 2019 roku. Około godziny 8:50, w Falmirowicach, kierujący szarym lub srebrnym, dostawczym mercedesem potrącił idącego poboczem mężczyznę.

Do wypadku doszło 22 maja 2019 roku około godziny 8:50 w Falmirowicach na DK94. Kierujący szarym lub srebrnym, dostawczym mercedesem potrącił idącego poboczem mężczyznę. Samochód ma prawdopodobnie rozbity prawy, przedni reflektor. Kierowca mercedesa odjechał z miejsca, a pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, a pieszy w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Około godziny 11:30 dotarła do nas informacja, że potrącony mężczyzna zmarł. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 77 422 25 45 lub 77 422 25 46 - informuje st. asp. Karol Brandys z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

AKTUALIZACJA:

Podejrzewany o spowodowanie wypadku został już zatrzymany. Kryminalni szybko ustalili tożsamość mężczyzny i tuż po godz. 14.00 zatrzymali go na obrzeżach miasta. W tej chwili policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności całego zdarzenia.


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".