• 13
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1359
  • Dodano: 2019-05-21 / 20:20
  • Komentarzy: 0

Stowarzyszenie Opak prezentuje oryginalny przewodnik po Opolu

 
 
Stowarzyszenie Opak prezentuje oryginalny przewodnik po Opolu

Mapa do pobrania na http://opak.org.pl/2019/05/omapa/

W nowej, kolorowej mapie atrakcji Opola znajdziemy dobrze znane mieszkańcom obiekty, ale nie tylko. Pośród miejsc znalazły się również takie jak winda w Urzędzie Wojewódzkim czy las w Świerklach..


Wyjątkowy projekt pt. Omapa powstał we współpracy z mieszkańcami Opola, zarówno tymi doświadczonymi jak i dziećmi. Przepięknie ilustrowana OMAPA jest oryginalną w formie i skondensowaną w treści, mapą Opola. Powstała, by zainspirować mieszkańców i odwiedzających nasze miasto do wspólnej, aktywizującej gry, której zasady są bardzo proste

- Omapa jest podzielona na 3 trasy, które zostały stworzone we współpracy z mieszkańcami miasta. Pierwsza z nich to dzieci dzieciom, która zawiera miejsca testowane i wytypowane przez najmłodszych Opolan ze szkół i przedszkoli. Drugą jest trasa zmysłów, która powstała dzięki głosom w ankiecie internetowej oraz ostatnia część mapy, trasa muzyczna konsultowana z muzykami oraz pracownikami Muzeum Polskiej Piosenki czy dziennikarze radiowi - mówi Dominika Bilik ze Stowarzyszenia OPAK.

- To trochę takie wcielenie alternatywnej mapy Opola. Tworząc tę mapę i teksty poznałam nowe miejsca i dowiedziałam się nowych rzeczy mimo że mieszkam od dziecka w Opolu - dodaje.

Mapę można dostać m.in. w punktach informacji turystycznej, Ratuszu, Galerii Sztuki Współczesnej, NCPP, Kinie Meduza, Wyjściu Awaryjnym oraz Miejscu X. Egzemplarze są bezpłatne.reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".