• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9655
  • Dodano: 2019-04-15 / 08:23
  • Komentarzy: 1

Pożar budynku jednorodzinnego w Opolu-Czarnowąsach. Jest ofiara śmiertelna

 
 
Pożar budynku jednorodzinnego w Opolu-Czarnowąsach. Jest ofiara śmiertelna

(Fot. OSP Grudzice)

Duży pożar wybuchł dziś w nocy w budynku jednorodzinnym na ulicy Mikołaja (droga Krzanowice - Czarnowąsy). W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej.


Służby ratunkowe zostały zaalarmowane około godziny 1:35. Po dojeździe na miejsce okazało się, że budynek jednorodzinny typu bliźniak na ulicy Mikołaja w drodze na Czarnowąsy stoi w płomieniach.

Chwilę przed godziną 6:00 rano ogień został ugaszony. Niestety w trakcie oględzin budynku strażacy znaleźli ciało starszej kobiety. W drugiej części budynku mieszkała 6 osobowa rodzina, której udało się ewakuować tuż po pojawieniu się ognia, tam na szczęście udało się ocalić część mieszkalna od zajęcia się ogniem.

Spalona część bliźniaka nie nadaje się do zamieszkania, spaleniu uległa znaczna część budynku, zawalił się też dach. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratora, która będzie ustalać przyczyny pojawienia się pożaru.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-04-15 10:00:00 [5.173.45.*] id:1573535  
ALFredo: Napisał postów [1255], status [stały bywalec] Reputacja
Dobra wiadomość dla ZUSu :)

Nick:
Treść: