• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2198
  • Dodano: 2019-03-12 / 10:52
  • Komentarzy: 1

"Wygadali się" z kradzieży przy dzielnicowym

 
 
"Wygadali się" z kradzieży przy dzielnicowym

(Fot. Archiwum)

Dzielnicowy, który był już po służbie, usłyszał bardzo podejrzaną rozmowę. Pod jednym ze sklepów w Kędzierzynie-Koźlu, kobieta chwaliła się swojemu towarzystwu między innymi tym, że "wiedziała, że łatwo pójdzie". Wezwany na miejsce policyjny patrol potwierdził wątpliwości dzielnicowego. 30 i 38-letnia kobieta oraz ich 63-letni kolega chwilę wcześniej mieli ukraść wiertarkę

W sobotę (9 marca), przed godziną 18:00, uwagę będącego po służbie dzielnicowego zwróciło zachowanie 3 osób stojących przed jednym z marketów w Kędzierzynie-Koźlu. Dwie kobiety oraz mężczyzna, rozmawiali o kradzieży, której mieli się dopuścić. Jedna z kobiet chwaliła się, że "wiedziała, że łatwo pójdzie".

Funkcjonariusz natychmiast powiadomił o swoim spostrzeżeniu dyżurnego policji. Ten wysłał przed wskazany sklep patrol. Do tego czasu dzielnicowy bacznie obserwował podejrzewane osoby.

Wezwani na miejsce policjanci wylegitymowali 30 i 38-letnią kobietę oraz 63-letniego mężczyznę. Byli to mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla. Policjanci znaleźli przy nich wiertarkę wartą blisko 800 złotych. Jak ustalili mundurowi, osoby wskazane przez dzielnicowego chwilę wcześniej miały ją ukraść w pobliskim sklepie. Skradzione mienie zostało oddane właścicielowi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-03-12 20:28:34 [83.27.152.*] id:1571720  
MGIEŁKA: Napisała postów [17875], status [VIP] Reputacja
to nie była podejrzana rozmowa - to była konkretna rozmowa - jednoznaczne przyznanie się do winy

Nick:
Treść: