• 13
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 849
  • Dodano: 2019-02-10 / 09:31
  • Komentarzy: 0

Studenci PO pomagają przy sesji. Już działa "Pogotowie sesyjne"

 
 
Studenci PO pomagają przy sesji. Już działa "Pogotowie sesyjne"

(Fot. Archiwum)

Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej po raz kolejny wychodzi z inicjatywa pomocy z trudnościami na uczelni. Studenci potrzebujący pomocy w nauce mogą liczyć na "Pogotowie Sesyjne".


Czas sesji to okres w którym wśród studentów ponad przeciętnie wzrasta poziom stresu i zmęczenia. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy aura za oknem często nie nastraja pozytywnie. Dla wielu studentów sesja zimowa to pierwszy moment, kiedy dowiedzą się o co chodzi z zarwanymi nockami i godzinami w bibliotekach.

To głównie dla tych, którzy do zimowej sesji egzaminacyjnej podchodzą po raz pierwszy to często moment, gdzie pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. Z myślą o kolegach i koleżankach pierwszorocznych, ale nie tylko Samorząd studencki Politechniki Opolskiej już po raz kolejny wyszedł z inicjatywą pomocy już po raz szósty. Akcja skierowana jest do studentów, którzy mają problemy nie tylko z nauką, ale także szukają sposobu na satysfakcjonujące zaliczenie przedmiotu, lub też zwyczajnie chcą dowiedzieć się czegoś więcej o metodach i działaniach poszczególnych wykładowców.

Pomoc studencka podczas sesji letniej cieszyła się dużą popularnością. Samorząd starał się, by żadne z pytań nie pozostawało bez odpowiedzi. Do 22 lutego dla studentów dostępny jest specjalny formularz, za pomocą którego Samorząd deklaruje się w błyskawiczny sposób rozwiązać problem.

- Regulamin przy próbach zaliczenia przedmiotu jest łamany? Piszcie! Prowadzący jest nieosiągalny? Piszcie!
Z USOS'em coś nie tak? Piszcie! Jakieś inne problemy/pytania? Piszcie, piszcie, piszcie! - czytamy na stronie Samorządu Studenckiego.

Więcej informacji

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".