• 14
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1752
  • Dodano: 2019-01-07 / 12:30
  • Komentarzy: 0

Pierwsze gadżety na WOŚP przekazał prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski

 
 
Pierwsze gadżety na WOŚP przekazał prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Przedmioty przekazane dziś przez m.in. prezydenta miasta Opola trafią na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Tradycyjnie pod młotek pójdą pakiety startowe z numerem "1" na biegi organizowane w naszym mieście. Do wylicytowania jest start z pierwszym numerem w Triathlonie Opolskim, Atlantis Biegu Opolskim oraz Maratonie Opolskim. Wśród sportowych gadżetów znajdziemy jeszcze koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem oraz koszulkę meczową reprezentacji Polski w piłce ręcznej, na której również znajdziemy plik autografów.

- Wraz z Jurkiem Owsiakiem co roku jesteśmy zaangażowani w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ze strony miasta chcemy przekazać takie dary, by zachęciły Opolan we wzięciu udziału i tym samym pomóc bardzo wielu potrzebującym osobom - mówi Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola.

- Tradycyjnie przekazujemy podwójne zaproszenie na wszystkie koncerty Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Oprócz tego wyjątkowy, duży obraz przedstawiający opolską Wenecję - dodaje Łukasz Śmierciak, naczelnik wydziału promocji w urzędzie miasta.

Muzeum Polskiej Piosenki przekazuje na licytację sesję nagraniową jednego utworu w nowo otwartym studio nagrań, więc jest to wyjątkowa okazja nagrania własnego autorskiego nagrania. Zainwestować można też w karnet wejściowy na pływalnię Wodna Nuta o wartości 1000 zł.

- Bardzo się cieszę z tych wszystkich rzeczy, które sztab opolski otrzymał na ten finał. 13 stycznia 350 wolontariuszy wyjdzie na ulice miasta i będzie kwestować na rzecz chorych dzieci. Zachęcam też do udziału w konkursie "Ściskawa", gdzie na wykreślonym na bruku sercu będzie stawać jak najwięcej Opolan. Będziemy się ściskać o godzinie 14:00 - dodaje Elżbieta Marciniszyn, Dyrektor MDK w Opolu.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".