• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3930
  • Dodano: 2018-12-02 / 10:15
  • Komentarzy: 1

Niebezpieczne zderzenie na Sosnkowskiego w Opolu

 
 
Niebezpieczne zderzenie na Sosnkowskiego w Opolu

(Fot. czytelnik )

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż przed godziną 14:30 w niedziele na ulicy Sosnkowskiego w Opolu. Na przeciwko Politechniki Opolskiej zderzyły się dwa pojazdy.


Służby ratunkowe zostały zaalarmowane do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na wysokości wyjazdu z parkingu przy ulicy Sosnkowskiego w Opolu (na przeciw Politechniki Opolskiej) doszło do zderzenia Toyoty i BMW. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń.

Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem karnym.

Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-12-09 14:56:12 [46.215.30.*] id:1566962  
coolerr: Napisał postów [12643], status [VIP] Reputacja
Liwko,Liwko skocz po piwko..Naprzeciwko raczej razem..Aga..myślałaś o innej pracy?,czasem warto otworzyć drugą kasę..Aaaa,w edytorze jest taka funkcja,która podkreśla błędy,można ją włączyć...Dla ciebie włonczyć.

Nick:
Treść: