• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1378
  • Dodano: 2018-11-16 / 10:45
  • Komentarzy: 1

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

 
 
Poszukiwany zatrzymany z narkotykami
 <i>(KPP Nysa)</i>

(KPP Nysa)

23-letni mieszkaniec Nysy odpowie za posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Nyscy policjanci poszukiwali 23-letniego mieszkańca miasta, który ukrywał się przed organami ścigania. Miał on trafić do więzienia za wcześniejsze przestępstwa m.in. za kradzież z włamaniem. Kiedy kryminalni otrzymali informację, że prawdopodobnie powrócił on do miejsca zamieszkania i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. Niczego nie podejrzewający mężczyzna sam otworzył im drzwi.

W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci przeszukali mieszkanie 23-latka. W jego trakcie ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny oraz biały proszek. Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że poszukiwany miał łącznie blisko 30 gramów marihuany i amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkowo z karą do 3 lat więzienia.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-11-18 08:49:32 [188.123.207.*] id:1566089  
tippmann: Napisał postów [4996], status [VIP] Reputacja
pewnie potomek jakiegoś buraka zza buga,w nysie ich pełno

Nick:
Treść: