• 0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3063
  • Dodano: 2018-11-06 / 10:50
  • Komentarzy: 0

Pełnia dzwięków i emocji- "Malinowa" Stanisławy Celińskiej

 
 
Pełnia dzwięków i emocji- "Malinowa" Stanisławy Celińskiej
Wyjątkowy koncert "Malinowa" Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, odbędzie się w 12 listopada br. o godzinie 19.00 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Koncert promuje najnowszą płytę artystki pod tą samą nazwą.


"Malinowa " to trasa koncertowa promująca nową, studyjną płytę, wyczekiwaną przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty"), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

Nowy album nawiązuje oczywiście do "Atramentowej", został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski - prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka.

Stanisława Celińska- dwukrotna laureatka Orła za najlepsze drugoplanowe role kobiece w filmach Pieniądze to nie wszystko (2001) i Joanna (2010). Przez lata znana była jako znakomita aktorka teatralna i filmowa ale ostatnie efekty jej twórczości muzycznej zachwyciły szerokie grono słuchaczy. Wszystkie trzy płyty Stanisławy Celińskiej znalazły się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt w roku 2016. Jej płyta "Atramentowa" z 2015 roku pokryła się podwójną platyną, w maju miał premierę krążek "Malinowa". Podczas KFPP w Opolu Stanisława Celińska utworami z najnowszego albumu zachwyciła opolską publiczność.

Maciej Muraszko- odpowiedzialny za sukces Atramentowej i Malinowej. Wszechstronny muzyk, kompozytor, aranżer i producent jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z upodobaniem eksperymentuje z różnymi gatunkami muzyki. Jest założycielem wielu formacji muzycznych, m.in. Kwartetu A2 z Krzysztofem Majchrzakiem, zespołu Los Locos, fm mooraho oraz Psychodancing. Ma w swoim dorobku współpracę z wieloma artystami, m.in. z Marylą Rodowicz, Zbigniewem Górnym, Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Maciejem Maleńczukiem, Zbigniewem Wodeckim, Rudi Schubertem, Piotrem Gąsowskim, Krzesimirem Dębskim, Kevinem Davisem oraz Nippim Noyą. Ponadto współpracował z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji w Poznaniu, Państwową Filharmonią w Poznaniu oraz Filharmonią Narodową w WarszawieJest twórcą muzyki do filmów dokumentalnych i muzyki filmowej.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00
Bilety do kupienia :
www.biletin.pl
www.ebilet.p
www.kupbilecik.pl
Patronat 24opole
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".