• 0
  • Wyświetleń: 627
  • Dodano: 2018-10-11 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Poznaj nowe modele Hyundai podczas trwających Dni Nowości

 
 
Poznaj nowe modele Hyundai podczas trwających Dni Nowości
W 2018 roku Hyundai wprowadził wiele nowości i zmian w gamie modelowej. W salonach sprzedaży pojawił się nowy elegancki model z rodziny i30- i30 Fastback, odświeżony został wygląd zewnętrzny modeli i30 Hatchback i i30 Wagon. Do sprzedaży trafił Nowy i20. Zmieniła się także gama SUV-ów Hyundai. SANTA FE Nowej Generacji został wyposażony w pionierskie systemy bezpieczeństwa, Nowy TUCSON zyskał jeszcze bardziej nowoczesny design i nowe wyposażenie. Model KONA dostępny jest teraz także z silnikiem Diesla.

Wszystkie nowo produkowane modele Hyundai są dostosowane do europejskiej normy spalin euro 6d-temp.

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że nasza oferta nowości jest naprawdę imponująca - tłumaczy Damian Grzesik, doradca Klienta z opolskiego salonu Hyundai Eltrans- dlatego zapraszamy do testowania nowych modeli podczas Dni Nowości Hyundai. Specjalnie dla naszych Klientów w dniach 11-13 października nasz salon sprzedaży w Opolu będzie otwarty dłużej: czwartek (11 października) i piątek (12 października) do godz. 19:00, a w sobotę (13 października) do godz. 17:00.

To nie wszystko - dodaje Grzesik - razem z Dniami Nowości Hyundai rozpoczynamy również Wyprzedaż Rocznika 2018. Teraz nowoczesne modele Hyundai, które od zawsze dostępne były w atrakcyjnych cenach, objęte zostały jeszcze lepszą promocją. Dzięki wysokim upustom, premii za odkup i promocyjnemu wyposażeniu nasi Klienci mogą zyskać aż do 17 000 zł.

Zapraszamy na Dni Nowości Hyundai w opolskim salonie Eltrans, przy ul. Oleskiej 94. Dzięki specjalnemu formularzowi, na bezpłatne jazdy testowe można umówić się już teraz: Zapisz się na jazdę testową Hyundai . Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 774558044.

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".