• Autor: Martyna C.
    • Wyświetleń: 1812
    • Dodano: 2018-08-26 / 19:51

Odra Opole zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1

Dziś przy Oleskiej 51 został rozegrany pojedynek 7 kolejki. Odra Opole na swoim stadionie podjęła drużynę Puszcza Niepołomice. Pierwszy gwizdek zabrzmiał o godzinie 17:00, rozpoczynając niezbyt udane spotkanie.

To spotkanie nie należało do najlepszych. Akcji podbramkowych było niewiele. Finalnie Odra zremisowała z przeciwnikami 1:1. Podczas pierwszej połowy bardzo mało się działo. Z trybun kibice określali go jako nudny. Spotkanie delikatnie rozkręciło się w drugiej połowie kiedy padły dwa gole. Pierwsza bramka została strzelona w 67 minucie przez Łukasza Furtaka grającego dla drużyny gości. Niebiesko - czerwoni zaledwie 12 minut później również skierowali piłkę do bramki przeciwników, a autorem honorowego gola był Ivan Martin, który dobił piłkę po niecelnym ale za to mocnym strzale Mateusza Czyżyckiego w poprzeczkę. Żółtych kartek w tym meczu nie było za wiele tak jak i akcji. Z zawodników Odry dostał ją tylko Mikinic, a z drużyny przeciwników Drzazga, Fryc oraz Furtak.

Następny mecz - Odra Opole vs. Chrobry Głogów, zostanie rozegrany 31 sierpnia o godzinie 17:45 na Stadionie Odry przy Oleskiej 51.