• Dodano: 2018-08-22 / 23:20
    • Komentarzy: 6

Chojniczanka pokonała Odrę Opole 4:1

(Fot. archiwum

Niebiesko - czerwoni zostali pokonani przez Chojniczankę 4:1. Honorowego gola dla Odry strzelił Sebastian Bonecki podczas drugiej połowy.

Na stadionie w Chojnicach zagrały przeciwko sobie OKS Odra Opole i MKS Chojniczanka Chojnice. Przeciwnik był mocny i drużyna Odry od początku wiedziała, że nie będzie łatwo. W tabeli 1 ligi zawodnicy Chojniczanki plasują się w samej czołówce. Tym razem również rozegrali bardzo dobry mecz i pokonali niebiesko - czerwonych 4:1. Był to pierwszy mecz ligowy dla Odry, rozegrany w środku tygodnia. Dodatkowo był on wyjazdowy, co dotychczas nie sprzyjało piłkarzom z Opola i potwierdziło się również w tym meczu.

Pierwsza bramka dla drużyny Chojniczanki padła już w 2 minucie spotkania w wykonaniu Damiana Piotrowskiego. Był to bardzo dobry początek dla drużyny z Chojnic, ponieważ kilka minut później wpadają dwie kolejne bramki a ich autorami byli Seweryn Michalski i Karol Gardzielewicz. Na takim wyniku - 3:0 dla Chojniczanki oraz dwóch żółtych kartkach dla Krzysztofa Danielewicza i Jakuba Habusty, pierwsza połowa została zakończona.

Kolejne akcje na boisku działy się od razu po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę. Dwie minuty po przerwie kolejna żółta kartka powędrowała do Tomasza Boczka a Sebastianowi Boneckiemu udało się strzelić honorowego i jedynego gola dla Odry w 47 minucie spotkania. W niespełna 10 minut później Hubert Wołąkiewicz strzelił ostatnią bramkę podczas tego meczu, a żółtymi kartkami zostali ukarani Luiz Carlos Santos Deleu, Przemysław Pietruszka i Radosław Janukiewicz.

Następny mecz odbędzie się 26 sierpnia, drużyna Odry zmierzy się z Puszczą Niepołomice w Opolu przy Oleskiej 51.

2018-08-25 17:29:16 [83.30.175.*] id:1561236
    Włatca Móch: Napisał postów [1666], status [Szycha] Reputacja