• Wyświetleń: 2616
    • Dodano: 2018-08-17 / 18:58
    • Komentarzy: 10

OKS Odra Opole przegrywa z GKS-em Jastrzębie 1:2

Za nami mecz 5 kolejki, niestety przegrany dla zawodników Odry Opole, którzy zakończyli go wynikiem 1:2

W ten piątkowy wieczór nasza drużyna niebiesko - czerwonych zmierzyła się z GKS 1962 Jastrzębie.
    Kibice Odry przy Oleskiej 51, nie wyszli dziś z meczu zadowoleni. Ku zaskoczeniu opolanie przegrali z drużyną Jastrzębia 1:2, która plasowała się na niższym miejscu w tabeli. W początkowych minutach pierwszej połowy Odra próbowała strzelić gola, jednak próba Jakuba Modera okazała się niecelna. Kilka chwil później prawie doszło do pięknej bramki z daleka, jednak zawodnik Jastrzębia - Dawid Gojny trafił w poprzeczkę. Natychmiastowo zostało to poprawione i w 18 minucie padła pierwsza bramka strzelona z główki przez Bartosza Jaroszka. Od tego momentu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Jastrzębia. Zostało narzucone bardzo szybkie tempo, a gra bardzo intensywna. Zdarzały się faule i żółte kartki. Pierwszą dostał Paweł Baranowski z Odry Opole a potem Dawid Gojny z drużyny przeciwników. 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik GKS- u i strzelec pierwszej bramki ponownie otrzymał żółtą kartkę co poskutkowało opuszczeniem przez niego boiska. Fala żółtych kartek dotknęła następnie Jakuba Habustę i Mateusza Czyżycki z Odry, oraz Aliego Ferida z Jastrzębia, który niespełna 5 minut później strzelił kolejną bramkę na konto GKS-u. Niebiesko - czerwoni w odpowiedzi na to, strzelili pierwszą, przełomową bramkę, a autorem gola był Sebastian Bonecki. Wynik w późniejszych minutach nie zmienił się, na tablicy do końca widniało 1:2 dla Odry Opole, a przybyło jedynie żółtych kartek dla Macieja Spychały i Dominika Kulawiaka z drużyny rywali. Mecz był pełny emocji, choć niestety nie były to finalnie pozytywne emocje.

Więcej zdjęć

2018-08-18 14:51:49 [188.146.237.*] id:1560858
    geirtych: Napisała postów [133], status [wyjadacz] Reputacja
    Moze ktos podrzucic liste ile zarabiaja miesiecznie te żelusie?

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-08-19 05:26:05 [31.0.37.*] id:1560878
    arta26: Napisał postów [1555], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Podobno od 20 do 30 tys na miesiąc. Lecz nie wiem czy prawda
    2018-08-18 12:52:56 [46.134.130.*] id:1560850
    Polpha: Napisał postów [9415], status [VIP] Reputacja
    Wiśnia, ten stadion zrób na siedemnaście osób i 5 miejsc parkingowych. Kibli nie rób, damy radę bez.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-08-18 13:43:11 [87.164.228.*] id:1560851
    Chyba kazdy polak nie wie co to kibel. Nad morzem rowniez leja i załatwiają sie pod drzewami a do kibla 25 metrów. Ale co tam.
    2018-08-18 14:13:37 [94.254.156.*] id:1560856
    VIKING OF SOUTH: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    dokładnie będą srali u ciebie na chacie
    2018-08-18 14:12:27 [94.254.156.*] id:1560855
    Niestety słabiutki mecz Odry.Dwa strzały na bramkę to za mało aby wygrać mecz.Ludzi grubo ponad 3 tyś.

2018-08-18 09:29:06 [46.134.33.*] id:1560842
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    Stadion trzeba wybudować ale lekkoatletyczny a nie piłkarski. Cała pilka nożna w Polsce reprezentuje poziom amatorski. Amatorzy mogą grać na Orlikach, które zbudował nam rudy Niemiec.

2018-08-18 08:29:28 [31.0.121.*] id:1560838
    bartez2: Napisał postów [316], status [maniak] Reputacja
    Ale stadion na 12tys ludzi musi być. Tylko po co ?

2018-08-18 07:27:48 [188.146.36.*] id:1560835
    neon: Napisał postów [2687], status [Szycha] Reputacja