• Komentarzy: 5

Odra Opole vs Wigry Suwałki - remis 2:2

(Fot.Dżacheć)

Za nami spotkanie 3 kolejki. Odra Opole zremisowała z drużyną Wigry Suwałki 2:2

Spotkanie rozpoczęło się od upamiętnienia zmarłego niedawno kibica Odry Opole. W ciągu kilku kolejnych minut, posypały się dwie żółte kartki. Pierwsza z nich powędrowała do Łukasza Winiarczyka, zawodnika Odry Opole, a kolejną otrzymał Piotr Kwaśniewski z drużyny rywali. Piotr zmobilizował się i kilka minut później wpadł pierwszy gol na konto drużyny z Suwałk. Obie drużyny od początku stawiają na ofensywę. W 31 minucie wynik zmienia się na 1:1. Mariusz Rybicki grający kiedyś w Wigrach, strzela remisową bramkę dla Odry. Po przerwie emocje nie opadały. Żółtą kartkę otrzymał Rafał Brusiło, a chwilę później - w 51 minucie Jakub Moder stawia Odrę na prowadzeniu 2:1.
    Niestety Odra nie zakończyła meczu zwycięsko, ponieważ Serafin Szota nieszczęśliwie skierował piłkę do własnej bramki, doprowadzając do końcowego wyniku 2:2.

2018-08-04 14:30:45 [46.134.33.*] id:1560242
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    Stadion by się jakiś przydało wybudować. Aquapark postawić. I gondole nad miastem... sukces sukces sukces.