• 13
 
  • Autor: nat_p
  • Wyświetleń: 3676
  • Dodano: 2018-08-01 / 10:29
  • Komentarzy: 0

Lodowisko Toropol już otwarte

 
 
Lodowisko Toropol już otwarte

(Fot.Dżacheć)

Sztuczne Lodowisko Toropol już otwarte. Ma ono przynieść ulgę Opolanom podczas upałów oraz dać szansę na inny rodzaj aktywności podczas panujących na zewnątrz upałów.

- W zeszłym roku lodowisko czynne było od 22 lipca, a ślizgawki ogólnodostępne ruszyły we wrześniu. Tego roku dyrektor Mosiru Krzysztof Machała podjął decyzję o organizowaniu ślizgawek o miesiąc wcześniej, ponieważ lód na lodowisku jest tak czy tak, gdyż trenują na nim hokeiści, kadra ShowTrack oraz łyżwiarze figurowi. Aby nie marnować tej szansy i dostarczyć ludziom trochę rozrywki, ślizgawki ogólnodostępne rozpoczną się już teraz. - mówi Maja Kozłowska z Działu Organizacji, Promocji i Marketingu Mosiru.

Odbywać się one będą od poniedziałku do piątku od 14 do 15 i w weekendy od 12 do 13 oraz od 14 do 15. Jest to świetna alternatywa dla wszystkich chcących ochłodzić się w trakcie trwających obecne upałów. Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8. Posiadacze karty "Opolska rodzina" za bilet wstępu zapłacą jedynie złotówkę.
Lodowisko dysponuje płatną szatnią i wypożyczalnią łyżew. Można je również na miejscu oddać odpłatnie do naostrzenia.
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".