• 13
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 1764
  • Dodano: 2018-05-20 / 15:53
  • Komentarzy: 1

Towersi przegrali z Zieloną Górą

 
 
Towersi przegrali z Zieloną Górą

(Fot. Dżacheć)

W niedzielnym meczu Towers Opole podejmowało przed własną publicznością Watahę Zielona Góra. Niestety opolanie musieli uznać wyższość rywali, którzy przypieczętowali swoją wygraną 42:30. Była to pierwsza porażka ekipy Tima Bishopa w tym sezonie.

Niedzielne spotkanie futbolu amerykańskiego zapowiadało się bardzo ciekawie. Zarówno Towersi, jak i Wataha swoje pierwsze dwa mecze w sezonie wygrali i to było głównym czynnikiem, dla którego warto było przyjść na boisko. Nowo powstała ekipa Towers Opole, czyli połączenie dwóch ekip futbolu amerykańskiego wyśmienicie wystartowali w rozgrywkach w tym sezonie. Spotkanie z Zieloną Górą miało być sprawdzianem dotychczasowych umiejętności i nie ma co ukrywać...i jak do tej pory - najtrudniejszym starciem.

Opolanie od początku meczu byli zdeterminowani i waleczni. Niestety rywale postawili wysoko poprzeczkę i od pierwszych minut byliśmy świadkami ciekawego starcia na wysokim poziomie. W pierwszej kwarcie przyjezdni wyszli na prowadzenie 8:6. Towersi próbowali dogonić Watahę, lecz ta, odskakiwała im na punkty (13:24). W trzeciej kwarcie ponownie dominowali goście, którzy wypracowali sobie przewagę 30:16. W końcowej fazie opolanie walecznie próbowali się jeszcze ratować, lecz nie uchroniło to ich od przegranej. Ostatecznie Wataha Zielona Góra wygrała z Towers Opole 42:30. Podopieczni Tima Bishopa muszą się w ten sposób pogodzić się z pierwszym smakiem porażki w tym sezonie. Następny mecz opolanie rozegrają 10 czerwca u siebie z Bielawą Owls.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-05-20 22:25:33 [83.30.30.*] id:1556524  
tippmann: Napisał postów [5054], status [VIP] Reputacja
A co to są towersi?

Nick:
Treść: