• Wyświetleń: 2784
    • Dodano: 2018-04-08 / 23:31
    • Komentarzy: 4

Odra przegrała z Zagłębiem 0:1

W 25. kolejce Nice I ligi Odra Opole zmierzyła się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Niestety opolanie kontynuują złą passę i przegrywają kolejne stracie w tej rundzie. Była to siódma potyczka opolskiego klubu bez "victorii".

Mecz w Sosnowcu nie należał do udanych w wykonaniu podopiecznych Mirosława Smyły. Niebiesko - czerwoni słabo rozpoczęli spotkanie, mimo iż można pokusić się było o wyrównane widowisko. Pierwsza połowa należała do miejscowych. Początkowe strzały po obu stronach boiska nie przysporzyły żadnych kłopotów bramkarzom. Wynik spotkania otworzył w 28 minucie Vamara Sanogo pokonując Kuchtę między opolskimi słupkami. Jak się później okazało był to jedyny gol, jaki obejrzeli kibice na sosnowieckim stadionie. Gospodarze mieli jeszcze szansę na podwyższenie wyniku przed przerwą, lecz nie wykorzystali dogodnych sytuacji.

Po zmianie stron obraz gry opolskiej ekipy poprawił się i to w dużym stopniu. Niebiesko - czerwoni zaczęli aktywniej działać pod bramką rywali. Walka chociażby o jeden punkt z wyjazdu do Sosnowca był niczym cel, który był na wyciągnięcie ręki - zabrakło dokładności i celności. Opolanie kilkukrotnie zagrozili golkiperowi miejscowych, lecz nie udało się doprowadzić do remisu. Ostatecznie Odra przegrała na wyjeździe w Sosnowcu 0:1 i po raz kolejny nie może wracać z podniesionym czołem do Opola.

2018-04-09 20:44:11 [83.30.1.*] id:1554227
    east: Napisał postów [653], status [rozpisany/na] Reputacja
    Stadion na 12k ludzi? Stanowczo za mały!!! Najmniej na 20 000, przecież Odra to potęga, miała Mistrzem Polski zostać!

2018-04-09 10:12:32 [194.29.180.*] id:1554193
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja