• 13
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2241
  • Dodano: 2018-03-30 / 12:49
  • Komentarzy: 3

Policjanci przejęli 260 gramów marihuany przywiezionej z Holandii

 
 
Policjanci przejęli 260 gramów marihuany przywiezionej z Holandii

(KPP Brzeg)

Ponad 260 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z Brzegu. To narkotyki przywiezione do Polski przez 37-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna wpadł wracając z Holandii. Na brzeskim odcinku autostrady A4 funkcjonariusze skontrolowali busa, którym podróżował podejrzewany.

Do tego zatrzymania doszło kilka dni temu na brzeskim odcinku autostrady A4. Kryminalni wspólnie z funkcjonariuszem z Opolskiego Urzędu Celnego i wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków psem Grafii skontrolowali busa. Miał nim podróżować podejrzewany o przestępczość narkotykową mężczyzna.

Kontrola potwierdziła przypuszczenia śledczych. W bagażu podejrzewanego 37-latka funkcjonariusze ujawnili woreczek z suszem roślinnym. Znaleziona substancja od razu została sprawdzona narkotesterem, który pokazał, że to ponad 260 gramów marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a podejrzewany trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania tłumaczył, że marihuanę zakupił w Holandii i wracając do Polski postanowił ją zabrać ze sobą.

Mężczyzna usłyszał zarzut wewnątrzwspólnotowego przywozu znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do przedstawionego zarzutu. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".