• Wyświetleń: 1750
    • Dodano: 2018-03-19 / 09:39

Festiwal bramek w Komprachcicach

W 18. kolejce I ligi futsalu Berland Komprachcice zmierzył się przed własną publicznością z AZS-em UMCS Lublin. Obie ekipy zafundowały dobre widowisko w miejscowe hali. Gospodarze pokonali "akademiki" z Lublina 6:4.

Mecz wyśmienicie od samego początku układał się dla miejscowych. Już w 2 minucie wynik spotkania otworzył Mika, silnie i celnie uderzając w stronę słabo rozgrzanego golkipera gości. Berland poszedł za ciosem i w 6 minucie było już 2:0. Bezpośrednio z rzutu wolnego ponownie trafił Mika. AZS odpowiedział i to bardzo szybko. Zaledwie 30 sekund po wznowieniu ze środka Boniaszczuk skrzętnie wykorzystał zamieszanie w polu karnym miejscowych i było 2:1. W 10 minucie po kontrataku Berlandu, Wedler umieścił piłkę w siatce UMCS-u (3:1). W 16 minucie goście odpowiedzieli uderzeniem z rzutu karnego. Mietlicki pokonał Burduję między słupkami i zrobiło się 3:2. Zaledwie chwilę później z przedłużonego karnego Mika po raz trzeci w tym spotkaniu trafił do siatki rywali. Wynik 4:2 utrzymał się do końca połowy.

Po zmianie stron szybko worek z bramkami otworzył ponownie Mika. Nie minęło 50 sekund od gwizdka a Berland podwyższył prowadzenie na 5:2. Na kolejną bramkę kibice musieli poczekać aż do 35 minuty w której to Przywara dostając długie podanie od swojego golkipera, pokonał Furtaka w klatce gości z Lublina. Pół minuty później "akademiki" odpowiedziały strzałem Ostrowskiego ze szpica. Minutę później czyli w 36' Mietlicki trafił jeszcze z przedłużonego karnego, lecz tylko minimalnie zmniejszyło to rozmiar ich porażki. Ostatecznie Berland Komprachcice po festiwalu bramek we własnej hali, pokonał AZS UMCS Lublin 6:4 i pozostawia we własnej świątyni punkty za to spotkanie.