• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 14429
  • Dodano: 2018-03-11 / 22:16
  • Komentarzy: 2

BMW dachowało w Mochowie pod Głogówkiem, jedna osoba nie żyje

 
 
BMW dachowało w Mochowie pod Głogówkiem, jedna osoba nie żyje

(Fot. Zbyszek)

Tragiczny bilans tego weekendu powiększył się o kolejną ofiarę śmiertelną. Nieoficjalnie mówi się, że kierowca samochodu osobowego kierował pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 40 w miejscowości Mochów (powiat prudnicki). Kierujący pojazdem marki BMW prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając na pobocze dachował. W wyniku zdarzenia jedna z podróżujących osób wypadła z pojazdu podczas dachowania i poniosła śmierć na miejscu. W pojeździe podróżowały 4 osoby, dwie z nich z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala zaraz po zdarzeniu, trzecia z osób oddaliła się od miejsca wypadku, jednak szybko odnaleziono ją i również udzielono jej pomocy medycznej. Nieoficjalnie mówi się, że kierowca samochodu osobowego kierował pod wpływem alkoholu.

Dokładne okoliczności wypadku ustala pracująca na miejscu policja wraz z prokuratorem.

Policjanci dyżurni potwierdzają, że droga krajowa nr 40 nie została jeszcze odblokowana, utrudnienia mogą potrwać jeszcze jakiś czas. Policja poprowadziła objazd przez miejscowości Wierzch, Mionów, Błażejowice i Mochów.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".