• 13
 
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 2195
  • Dodano: 2018-03-10 / 17:23
  • Komentarzy: 8

Odra z Puszczą na remis

 
 
Odra z Puszczą na remis

(Fot. Dżacheć)

W sobotę Odra Opole podejmowała przed własną publicznością Puszczę Niepołomice. Mimo, iż obie ekipy są bardzo oddalone od siebie w tabeli I ligi, to na murawie przy Oleskiej nie było widać, dużej różnicy między zespołami. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów (0:0).

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo wyrównana. Wyrównana, lecz nie aż tak ciekawa jakiej kibice Odry się spodziewali. Większość premierowej odsłony to gra na rozpoznanie. Co prawda opolanie zbudowali sobie kilka ciekawszych sytuacji, lecz ani razu piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Dobre próby mieli między innymi Skrzypczak, Winiarczyk czy Mikinic. Kilkukrotne uderzenia na bramkę strzeżona przez Staniszewskiego nie zamieniły się niestety na gola. Podobnie było z Puszczą, lecz w tym wypadku, Kuchta nie musiał zbyt często interweniować w opolskiej bramce. Bezbramkowy remis utrzymał się do końca połowy.

Po zmianie stron kibice obu klubów także nie mieli zbytnio okazji do świętowania. Mało składnych akcji i oddanych strzałów dało obraz średniego widowiska tego dnia przy Oleskiej. Mimo iż, Odra próbowała skleić porządną akcję, to i tak strzały okazywały się niecelne. Swoje próby w dalszym ciągu konstruowali zawodnicy Puszczy, lecz tak samo jak gospodarze - pudłowali. W samej końcówce Odra mogła wyjść na prowadzenie, ale brak skuteczności i celnego uderzenia wzięło górę. Ostatecznie Odra zremisowała z Puszczą na własnym stadionie 0:0. Podział punktów jest sprawiedliwy, choć to opolanie stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki - zawiodła skuteczność.

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".