• Wyświetleń: 1150
    • Dodano: 2018-02-19 / 12:23

Gredar z Berlandem na remis

W niedzielny wieczór KS Gredar Futsal Team Brzeg podejmował we własnej hali Berland Komprachcice. 15. kolejka I ligi futsalu okazała się bardzo wyrównana. Po zaciętej rywalizacji obe ekipy musiały zadowolić się remisem 2:2.

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn przez dziesięć minut nie potrafiła celnie skierować piłki do siatki rywala. Akcje po obu stronach hali kończyły się na rękawicach golkipera bądź strzały mijały światło bramki. Wynik spotkania otworzył dopiero w 16 minucie Fabiszewski, dając prowadzenie miejscowym. Różnica jednego trafienia utrzymała się do końca połowy.

Na drugą część tej rywalizacji bardziej zmotywowani do gry wyszli zawodnicy z Komprachcic. Pierwsze strzały w drugiej odsłonie nie zmieniły wyniku spotkania. W 24 minucie Salak podwyższył na 2:0 dla gospodarzy i zrobiło się ciekawie. Mimo, iż na tablicy jednoznacznie prowadził Gredar, to na parkiecie dalej widniała wyrównana walka o każdy centymetr boiska. W 27 minucie Gibała trafił po raz pierwszy dla Komprachcic, zdobywając tym samym gola kontaktowego. Okres lepszej gry Berlandu wykorzystał w 31 minucie Sapa, trafiając do brzeskiej siatki i doprowadzając do wyrównania. Żadna z ekip nie potrafiła w końcówce przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Ostatecznie remis 2:2 utrzymał się do końcowego gwizdka, a obie drużyny muszą pogodzić się z podziałem punktów za derby regionu.