• 0
  • Wyświetleń: 1633
  • Dodano: 2018-02-14 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Kwas hialuronowy - sposób na naturalny efekt ponętnych ust

 
 
Kwas hialuronowy - sposób na naturalny efekt ponętnych ust
Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania urody stało się modelowanie ust. Efekty bywają różne - od naturalnego i ponętnego po karykaturalny. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przed przystąpieniem do zabiegu, aby uniknąć wpadki? Na ten temat wypowiedziała się lek. med. Izabela Dzik z Centrum Medycyny Estetycznej "Arkadia" w Opolu.


Po pierwsze - nie śpiesz się
Zabieg powiększania lub modelowania ust kwasem hialuronowym nie wymaga specjalnych przygotowań - można wykonać go w przerwie na lunch. Nie znaczy to wcale, że Twoje usta w tym czasie zmienią objętość z S na L. - Za punkt wyjścia zawsze przyjmujemy kontur ust pacjentki. Jeżeli są wąskie, staramy się o pełniejszy efekt, ale w granicach określonych przez naturę. Odradzamy wszelkie rewolucyjne zmiany - tłumaczy Izabela Dzik.

Po drugie - zachowaj proporcje
Nie do każdej twarzy pasują pełne usta. Bez względu na to przy tego typu zabiegach należy mieć na względzie złotą zasadę - górna warga musi posiadać około 1/3 objętości dolnej wargi. Obecnie panuje moda, zgodnie z którą górna warga przyjmuje nawet rozmiar ¼ dolnej wargi. Nigdy jednak nie powinny być równej wielkości.

Po trzecie - zaufaj specjalistom
Wybór odpowiedniej kliniki nigdy nie powinien być podyktowany najniższą ceną. Lepiej dopłacić i wykonać zabieg w ambulatoryjnych warunkach i przy udziale sprawdzonych preparatów, niż później borykać się z powikłaniami. - W "Arkadii" pracujemy na najlepszych dostępnych wypełniaczach: Juvederm ULTRA Smile, Juvederm Volbella, Stylage Special Lips oraz Teosyal Kiss. Preparat podawany podawany jest metodą iniekcji śródskórnej, po wcześniejszym znieczuleniu. Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry ust poprzez trwałe i aktywne nawodnienie skóry, poprawę elastyczności i napięcia. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny - mówi Izabela Dzik.

Po czwarte - pamiętaj o redukcji zmarszczek w około ust
Nawet jeśli zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo i z umiarem efekt może być nienaturalny z powodu zmarszczek otaczających usta. Są to tzw. zmarszczki palacza, bruzdy nosowo wargowe oraz linie marionetki. - W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. W każdym przypadku dbamy jednak o to, żeby efekt był zauważalny, ale nie rzucający się w oczy - mówi Izabela Dzik.

Centrum Medycyny Estetycznej Arkadia znajduje się przy ul. Ozimskiej 25 w Opolu, w budynku Kaskady na V piętrze.

Zapisów na zabiegi można dokonać osobiście w recepcji lub pod nr tel. 77 44 11 236.
www.arkadia-opole.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.