• Wyświetleń: 1875
    • Dodano: 2018-02-04 / 11:15

Berland przegrał u siebie z Gwiazdą

(Fot. archiwum)

W sobotę Berland Komprachcice podejmował przed własną publicznością Gwiazdę Rudę Śląską. Niestety, rywal okazał się zbyt mocny tego dnia dla podopiecznych Dariusza Lubczyńskiego. Rudzianie wywieźli z Komprachcic pulę punktów, pokonując miejscowych 5:3.W sobotę Berland Komprachcice podejmował przed własna publicznością Gwiazdę Rudę Śląską.
    Niestety rywal okazał się zbyt mocny tego dnia dla podopiecznych Dariusza Lubczyńskiego. Rudzianie
    wywieźli z Komprachcic pulę punktów, pokonując miejscowych 5:3.

Od pierwszych minut było już widać, iż będzie to ciężka przeprawa dla gospodarzy. Przyjezdni narzucili tempo gry i od samego początku zaczęli atakować. Wynik spotkania otworzył w 9 minucie Małek, dając tym samym prowadzenie ekipie z Rudy Śląskiej. Przytomni miejscowi nie dali "usiąść na sobie" i zaledwie pół minuty później wyrównali. Autorem silnego i celnego strzału na wyrównanie był Gawin, który tym samym uspokoił zapędy rywali. Niestety dalsza część pierwszej połowy należał już do Gwiazdy. W 15 minucie wyszli z kontrą, którą skrzętnie wykorzystał Hyży i goście wyszli na prowadzenie. Ten sam zawodnik w 18 minucie pokonał Burduję z przedłużonego karnego, ustalając wynik do przerwy na 3:1 dla Rudy.

Po zmianie stron obraz gry miejscowych minimalnie się polepszył. Obie ekipy cały czas stwarzały sobie dogodne sytuacje, lecz na kolejne celne trafienie trzeba było poczekać do 27 minuty. Niestety ponownie jako pierwsi w drugiej odsłonie do siatki trafili rudzianie - bramkę na 4:1 strzelił Siadul. W dalszej części mocniej przycisnęli gospodarze. Berland w 31 minucie zdobył 2 bramki, lecz nie uchroniło to ich zespołu od porażki. Najpierw do bramki rywala trafił Mika. A zaledwie kilka sekund po wznowieniu od środka Shved wychodząc z kontrą, wpakował kolejnego gola dla Komprachcic. W końcówce znowu uruchomili się przyjezdni. Na niespełna 4 minuty do końca meczu Hyży pokonał po raz trzeci golkipera Berlandu i zdobył tym samym hattricka, ustalając ostateczny wynik na 5:3 dla Gwiazdy. Ekipa Dariusza Lubczyńskiego musi pogodzić się z porażką we własnej hali, a zawodnicy Rudy Śląskiej po walecznym meczu mogą cieszyć się z wygranej i zdobycia kolejnych punktów.

2018-02-04 21:45:55 [178.43.3.*] id:1550696
    Bodziulla: Napisał postów [2009], status [Szycha] Reputacja
    Szkoda słów. W Pubie cwaniaki a na boisku coś nie bardzo?Bo może trzeba się mierzyć z kilkoma przeciwnikami a nie jednym?