• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1428
  • Dodano: 2018-01-12 / 19:48
  • Komentarzy: 0

Ruszyły aukcje internetowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 
 
Ruszyły aukcje internetowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

(Fot. Dżacheć)

Do końca miesiąca będzie można licytować przedmioty wystawione przez opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek trafiły m. in. dary od sportowców, pakiety startowe na biegi, voucher na 55 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu

Wszystkie przedmioty można już wylicytować na koncie allegro należącego do opolskiego sztabu WOŚP. W chwili obecnej największą popularnością szczyci się Srebrny medal Krzysztofa Zwarycza (KS Budowlani Opole) zdobyty podczas Mistrzostw Świata w podnoszeniu ciężarów w Anaheim na przełomie listopada/grudnia 2017r. Oprócz tego zawodnicy KS Budowlani Opole przekazali jeszcze na licytacje gryf i zestaw obciążeń z autografami o łącznej wadze 160 kg (2x10kg z autografami, 2x15kg, 2x20kg, 2x25kg +gryf olimpijski 20kg). Opolscy ciężarowcy podarowali również zestaw medali Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, oraz buty treningowe.

Dużą popularnością cieszy się też pierwsza, limitowana edycja "kart dżentelmenów" podpisana i przekazana przez twórców gry. Gra ze względu na swoją zawartość polecana jest dla "dorosłych, lecz niekoniecznie dojrzałych osób". Wśród aukcji możemy znaleźć jeszcze vouchery m.in na zakup lodów, odnowę biologiczną w Mosznej, kolację. Najwyższą kwotę osiąga już po pierwszym dniu Voucher na 4-dniowy wyjazd do Katalonii dla 2 osób z wycieczką do Barcelony.

Opolscy sportowcy przekazali także swoje reprezentacyjne koszulki i stroje startowe z autografami (Aleksandra Bukowa, kombinezon Magdaleny Warakomskiej, Karolina Markiewicz, Dominik Tomczyk, Zbigniew Boniek). Pozostając w sportowym klimacie z pewnością warto zwrócić uwagę na pakiety startowe z numerem "1" na Maraton Opolski, Atlantis Bieg Opolski oraz pierwszy w Opolu Triathlon. - Aukcji będzie przybywać i potrwają do końca miesiąca. Wysyłka do zwycięzców odbędzie się między 1 a 9 lutym 2018r - informuje Agnieszka Wiosna z opolskiego sztabu WOŚP.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".