Znajdź wiadomość

29-latek już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe, teraz wpadł po raz kolejny. Mieszkaniec powiatu prudnickiego na widok policjantów wyrzucił przez okno samochodu woreczek z białym proszkiem - MDMA.

Autor: Greg Kliknięć: 4432 Komentarzy: 18

W ostatnich dniach opolscy policjanci zatrzymali dwóch Ukraińców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. Obaj mężczyźni stracili już prawo jazdy. Teraz zajmie się nimi sąd.

Autor: Majlan Kliknięć: 3703 Komentarzy: 25

Wczoraj tuż przed godziną 23 policjanci z Brzegu otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na opolskim odcinku autostrady A4. Na miejscu okazało się, że jeden z kierowców był kompletnie pijany.

Autor: Majlan Kliknięć: 2904 Komentarzy: 12

Brzescy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Brzegu podejrzanego o kilka włamań. Poszkodowani oszacowali swoje straty na blisko 11 tysięcy złotych.

Autor: jaceksz Kliknięć: 3076 Komentarzy: 100

Kilkaset gramów marihuany i amfetaminy, a także inne narkotyki zabezpieczyli u 33-letniego opolanina policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W sprawie zatrzymano także kolejnego, 54-letniego mieszkańca miasta.

Autor: Majlan Kliknięć: 9690 Komentarzy: 15

22-letni pasażer opla miał przy sobie narkotyki, kolejne środki odurzające funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu. Łącznie zabezpieczono blisko 40 gramów amfetaminy oraz tabletki MDMA.

Autor: Greg Kliknięć: 4269 Komentarzy: 29

Trzy miesiące aresztu dla Daniela G. - to decyzja Sądu Rejonowego w Brzegu. Tym samym sąd przychylił się do wniosku prokuratury.

Autor: Greg Kliknięć: 9072 Komentarzy: 43

Daniel G. był poszukiwany przez prokuraturę i policję. Mężczyznę zatrzymano na Śląsku. Prawdopodobnie jutro usłyszy zarzuty składowania niebezpiecznych odpadów bez odpowiedniego zabezpieczenia, za co grozi do 5 lat więzienia.

Autor: Greg Kliknięć: 5322 Komentarzy: 61

18-latek jest podejrzewany m.in. o włamanie do kościelnej skarbony, a także włamanie do sklepu i kiosku. Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że kradł "bo chciało mu się palić"

Autor: Greg Kliknięć: 3807 Komentarzy: 22

Kryminalni z Ozimka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież torebki. 18-latek podjechał na rowerze do idącej chodnikiem kobiety, wyrwał torebkę i uciekł. Policjanci ustalili, że nastolatek odpowiada również za pobicie, do którego doszło w jednym z barów. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Autor: Greg Kliknięć: 3061 Komentarzy: 30

Policjanci z Gogolina zatrzymali trójkę mieszkańców powiatu krapkowickiego podejrzewanych o przestępczość narkotykową. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 1,5 kilograma różnego rodzaju narkotyków w tym marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy i metamfetaminę. Starszy z mężczyzn był poszukiwany w związku z wyrokami za wcześniejsze przestępstwa.

Autor: Greg Kliknięć: 3470 Komentarzy: 22

Sprawca rozboju najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 20-latek grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającym nóż zabrał dwie butelki wódki i uciekł. Zatrzymany był już wcześniej karany, grozi mu teraz do 18 lat więzienia.

Autor: Greg Kliknięć: 5999 Komentarzy: 72

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zmienił wyrok za zabójstwo nastolatki z Krapkowic. Artur W. spędzi w więzieniu 25 lat, a nie 14 - jak orzekł opolski sąd.

Autor: Greg Kliknięć: 14971 Komentarzy: 65

32-letni Miłosz C. został dziś skazany na 12 lat pozbawienia wolności za zabicie swojego sąsiada. Do zbrodni doszło podczas libacji.

Autor: Greg Kliknięć: 10345 Komentarzy: 29

Pojechali ratować życie, a zostali pobici i zwyzywani przez pijanych napastników.

Autor: Greg Kliknięć: 14532 Komentarzy: 18

25 lat więzienia zamiast wcześniej orzeczonej kary 15 lat więzienia ma spędzić w więzieniu Piotr J., który w maju ubiegłego roku śmiertelnie ranił Michała D. nożem.

Autor: Greg Kliknięć: 3846 Komentarzy: 41

Dziś w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu rozpatrywano odwołania, jakie wpłynęły po ogłoszeniu wyroku w opolskim sądzie. Artur W. został skazany na 14 lat pozbawienia wolności w systemie terapeutycznym. Ten wyrok może jednak ulec zmianie.

Autor: Greg Kliknięć: 9867 Komentarzy: 17

Policjanci zabezpieczyli blisko 5,5 kilograma marihuany i ponad 60 gramów haszyszu. 26-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia. 

Autor: Greg Kliknięć: 6781 Komentarzy: 16

21-letni Michał Cz. przyznał się do spowodowania tragicznego wypadku i na sali sądowej przeprosił rodzinę poszkodowanych. Dziś sąd skazał go na 6 lat więzienia.

Autor: Greg Kliknięć: 19354 Komentarzy: 47

Już kilka minut po zgłoszeniu mundurowi zatrzymali mężczyzn, podejrzanych o kilkanaście włamań. Mieszkańcy Grodkowa uciekając po przestępstwie zaprowadzili policjantów wprost do miejsca, gdzie ukryli łupy.

Autor: Greg Kliknięć: 6471 Komentarzy: 15

Blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 80-letni kierowca skody, który wjechał samochodem na nasyp na środku ronda.

Autor: Greg Kliknięć: 20274 Komentarzy: 46

48-letni Roman P. jest oskarżony o zamordowanie swojego brata. Oprócz niego przed sądem stanęło dziś także dwóch innych mężczyzn, którzy mieli być świadkami zabójstwa i nie udzielili pomocy ofierze.

Autor: Greg Kliknięć: 6426 Komentarzy: 12

Wrocławski sąd apelacyjny prawomocnie skazał Adama J. na 15 lat więzienia za zamordowanie swojej znajomej. Apelację od wyroku złożył obrońca mężczyzny, który chciał zmiany kwalifikacji czynu na nieumyślne spowodowanie śmierci.

Autor: Greg Kliknięć: 5233 Komentarzy: 9

Jeden z pasażerów podróżował na pace ładunkowej, nikt nie miał zapiętych pasów, a wszyscy pasażerowie byli po spożyciu alkoholu. W wyniku tragicznego wypadku w miniony piątek w Brzegu zginął pasażer busa.

Autor: Greg Kliknięć: 10048 Komentarzy: 19

Chmura tagów