• Wyświetleń: 1838
    • Dodano: 2017-12-17 / 12:53

Siatkarki ze Szczyrku lepsze od UNI

W sobotę przed własną publicznością zaprezentowały się po raz ostatni w tym roku kalendarzowym siatkarki UNI Opole. Niestety mecz z SMS PZPS Szczyrk nie należał do udanych. Przegrana 0:3 to kolejna porażka podopiecznych Patryka Fogla w tym sezonie.

Był to kolejny, słaby mecz siatkarskiej ekipy w tym sezonie w szeregach I-ligi. Spotkanie od początku zdominowały przyjezdne. Mimo wielu starań i naprawdę walecznej postawy gospodyń, opolanki nie potrafiły wyrwać chociażby jednego seta na swoją korzyść. Premierowa odsłona była bardzo ostrożna. Mało zdecydowanych i agresywnych ataków łączyły się, niestety, z błędami własnymi, dzięki którym to goście mogli cieszyć się z triumfu (17:25).

Druga partia to, de facto, kontynuacja dobrej passy zawodniczek ze Szczyrku. Lepiej przygotowane do ostatniego starcia w tym roku, przewyższały zespół z Opola. Celne ataki i skoncentrowana walka o każdą piłkę pozwoliły na górowanie na wyjazdowym parkiecie 25:16. Trzeci i jak się później okazało, ostatni set był już bardziej wyrównany. Opolanki dobrze zagrały w tej odsłonie, lecz nie pomogło to w tym, aby zatrzymać SMS w sobotnie późne popołudnie. Rywalki odjechały na punkty, do których ciężko było się zbliżyć, choć było naprawdę blisko.

Ostatecznie PZPS Szczyrk wygrał w tym secie 25:19 i w całym meczu 3:0. Tym samym UNI Opole kończy występy w I lidze w 2017 roku na 11 miejscu.

2017-12-19 07:04:40 [178.43.44.*] id:1548292
    Heniek z Komp: Napisał postów [5], status [żółtodziób] Reputacja
    Pan trener musi zrozumieć ,ze zespół siatkarski to nie jest prywatny folwark ,mieć trochę honoru o podać gór do dymisji. W drużynie układy i układziki