• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1992
  • Dodano: 2017-12-13 / 16:41
  • Komentarzy: 0

W czwartek Zaksa zagra z Brazylią. Mamy do rozdania 10 biletów! - WYNIKI!!

 
 
W czwartek Zaksa zagra z Brazylią. Mamy do rozdania 10 biletów! - WYNIKI!!

(Fot. Dżacheć)

 .

.

Kolejne 10 wejściówek mamy dla naszych czytelników. Tym razem na czwartkowy mecz w hali "Okrąglak", w którym ZAKSA Kędzierzyn Koźle zmierzy się z zespołem z Brazylii

Nie lada emocje zafundowali kibicom siatkarze Zaksy podczas wczorajszego meczu inauguracyjnego FIVB Klubowych Mistrzostw Świata. Na widowni zasiadło blisko 3 tysiące kibiców dopingujących naszych siatkarzy. Święto klubowej siatkówki potrwa w Okrąglaku do czwartku.

UWAGA!
Dla naszych czytelników mamy 10 pojedynczych zaproszeń na jutrzejsze (czwartkowe) rozgrywki. Żeby je wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywa się rozgrywający i kapitan ZAKSY"?
Odpowiedzi należy wysłać na maila: konkurs@24opole.pl. Maila prosimy zatytułować "Klubowe MŚ", a w treści poza odpowiedzią należy podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do 13-12-2017 do godziny 23:59.

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając mail-a, zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Wyniki opublikujemy w tym artykule w czwartek (14.12.2017) o godzinie 9:00. Zaproszenia będzie można odbierać w biurze redakcji do godziny 16:00 (ul. Armii Krajowej 7, IIIp.).

Wyniki:

Albert Grzegorzewski
Bernadeta Dylon
Łukasz Radlak
Marcelina Majewska
Stanisław Matkowski
Andrzej Piątek
Sara Kurka
Dominika Sikor
Jarosław Madzia
Karolina Gajewska

Fundatorem biletów jest Miasto Opole, Gospodarz Klubowych Mistrzostw Świata w Siatkówce.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".