• 0
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 880
  • Dodano: 2017-12-07 / 09:33
  • Komentarzy: 0

Siatkarki UNI przegrały w Kaliszu

 
 
Siatkarki UNI przegrały w Kaliszu
W środowym meczu na wyjeździe siatkarki uniwersyteckiej drużyny przegrały z MKS-em Kalisz 0:3. Była to kolejna porażka podopiecznych Patryka Fogla w tym sezonie.

Wyjazd do Kalisza to trudna przeprawa, której niestety zawodniczki z Opola nie pokonały. Dominacja gospodyń we własnej hali była na tyle wysoka, aby górować we wszystkich trzech setach. Pierwsza partię miejscowe wygrały 25:15. Błędy własne oraz mało skuteczna celność opolanek w tym spotkaniu pozwoliły na szybkie objęcie prowadzenia przez kaliszanki, także i w kolejnym secie.

Druga odsłona zakończyła się ponownie triumfem, tym razem do 16. Trzeci set był już lepszy w wykonaniu podopiecznych Patryka Fogla, lecz nie na tyle dobra, aby zaszkodzić rywalkom tego dnia na ich parkiecie. Walka i determinacja to jedno, lecz lepiej dysponowane kaliszanki nie pozwoliły na odstąpienie nawet jednego seta. W trzeciej partii MKS wygrał 25:19 i w całym meczu 3:0.

Była to kolejna przegrana UNI w tym sezonie na arenach pierwszoligowych.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".