• Wyświetleń: 2674
    • Dodano: 2017-12-06 / 22:03

Vive pokonało Gwardię na mikołajki

Opolscy Gwardziści w środowy wieczór podejmowali przed własna publicznością, mistrza Polski, PGE Vive Kielce. Obyło sie niestety bez niespodzianki i to kielczanie wywieźli wygrana z Okrąglaka.

Początek meczu należał do gości. Faworyt tego spotkania Vive, dobrze zaczął to spotkanie i od premierowych rzutów ukazywał swoja wyższość. Jednak Gwardziści nie schylali czoła i prężnie odrabiali straty. W miarę wyrównana walka toczyła się przez pierwsze 20 minut, w których to utrzymywała się niewielka różnica punktowa między ekipami. W końcówce odsłony to Vive zanotowało ogromną zwyżkę sił i cały czas trafiało. Tym sposobem na przerwę w tym spotkaniu zawodnicy schodzili z widniejącym na tablicy wyników rezultatem 7:21.

W drugiej połowie było podobnie. Wysokie prowadzenie kielczan zmotywowało początkowo gospodarzy, którzy odrobili parę bramek. Lecz bezwzględna dominacja Vive była tego dnia nieosiągalna dla opolskich szczypiornistów. Skuteczne ataki i wyśmienita obrona obu golkiperów przyjezdnych doprowadziła do wysokiej wygranej podopiecznych Talanta Dujszebajewa. Ostatecznie opolanie przegrali mecz z mistrzem Polski 21:43.

2017-12-07 10:46:04 [37.47.69.*] id:1547743
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja