• 0
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 1437
  • Dodano: 2017-11-25 / 21:39
  • Komentarzy: 0

Derby Opolszczyzny w futsalu dla Odry

 
 
Derby Opolszczyzny w futsalu dla Odry

(Fot. Dżacheć)

W sobotę odbyły się kolejne derby naszego województwa w futsalu. Futsal team Brzeg podejmował przed własną publicznością FK Odrę Opole. Podopieczni Tomasza Ciastki wygrywając 3:1 na wyjeździe poprawiają zarówno humory swoim kibicom jak i pozycję w tabeli I ligi.

Większość meczu była bardzo wyrównana. Początek spotkania to gra na rozpoznanie przez obie ekipy, które sporadycznie stwarzały sobie sytuacje strzeleckie. Wynik tego widowiska otworzył w 11 minucie Maciej Miga, który strzałem z bliskiej odległości dał prowadzenie ekipie z Opola. Miejscowi nie dali za wygraną i śmielej atakowali. Dobra forma Łukasza Groszaka pozwoliła długo zachować czyste konto, lecz w końcu musiał golkiper Odry skapitulować. Pod koniec połowy to gospodarze stworzyli sobie dogodną sytuację i w 18 minucie za sprawą Macieja Salaka doprowadzili do remisu 1:1. Można powiedzieć bramką do szatni zakończyła się premierowa odsłona tego meczu.

Po zmianie stron było już ciekawiej, zarówno pod względem samej gry, jak i wyniku. Lepiej konstruowane akcje przez drużynę z Opola od pierwszych minut drugiej części, pozwalały na sportowe emocje na najwyższym poziomie. W 26 minucie Tomasz Rabanda celnym strzałem w światło bramki dał prowadzenie swojej ekipie na 2:1 na wyjeździe. Później znów odbyła się walka łeb w łeb, która toczyła się do ostatniego gwizdka w tym spotkaniu. Rzutem na taśmę w 39 minucie Stefan Karnatowski podwyższył na 3:1 dla Odry i było już jasne, która z drużyn wyjdzie z tych derbów zwycięska. Ostatecznie podopieczni Tomasza Ciastki zwyciężyli w meczu derbowym z Futsalem Team Brzeg 3:1 i dopisuje sobie kolejne, cenne punkty na swoje konto.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".