• Wyświetleń: 3254
    • Dodano: 2017-11-20 / 09:00
    • Komentarzy: 5

Odra wygrywa w Łęcznej i jest liderem Nice 1 Liga

18. kolejka Nice I Ligi to spotkanie Opolskiej Odry z Górnikiem Łęczną. Mecz wyjazdowy okazał się fantastycznym świętem futbolu dla ekipy Mirosława Smyły. Opolanie wygrali 3:0 na trudnym terenie i przywożą pełną pulę za mecz z Górnikiem.

Całe spotkanie było bardzo emocjonujące. Obie ekipy stwarzały sobie od początkowych minut wiele sytuacji, po których wynik mógł być "wynikiem hokejowym". Na szczęście celne drogi do bramki trzymały się tylko jednej z drużyn, a mianowicie Odry. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 13 minucie Szymon Skrzypczak. Odra poszła za ciosem i dalej atakowała. Rywale także mieli kilka dogodnych sytuacji, ale na posterunku stał wyśmienicie przygotowany Mateusz Kuchta, który zachował tego dnia czyste konto i jest to bardzo dobre osiągnięcie, bowiem ilość strzałów na bramkę Opola, była niezliczona. Przed przerwą w 41 minucie Marcin Wodecki podwyższył na 2:0 na wyjeździe i kapitalnie zakończył walkę w premierowej odsłonie - golem do szatni.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Obie drużyny atakowały i to z dużą częstotliwością. Opolski bramkarz miał nie lada wyzwanie, któremu sprostał w stu procentach. Popisał się kilkoma naprawdę znakomitymi paradami, które umacniały w przekonaniu, iż opolska defensywa jest nie do przejścia w tym dniu. Marcin Wodecki upodobał sobie w niedzielnym meczu zaskakiwać w ostatnich minutach. Tak jak to zrobił przed przerwą, tak i w drugiej połowie. W samej końcówce w 87 minucie trafił po raz drugi w tym meczu, ustalając ostateczny wynik na 3:0 dla Odry. Podopieczni Mirosława Smyły mogą cieszyć się z tego spotkania i punków wywiezionych z Lubelszczyzny.

2017-11-20 17:57:42 [89.74.189.*] id:1546701
    Tylko Odra, Polonia, Zagłębie, noże i siekiery!

2017-11-20 14:03:45 [178.252.29.*] id:1546686
    MatKus: Napisał postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ciekawe tylko, gdzie Odra będzie grała "u siebie", jeśli by awansowała do ekstraklasy. 4500 miejsc na trybunach (w tym 1000 pod dachem) czy podgrzewana murawa to nie małe wydatki. Do tego jeszcze 3 boiska treningowe (choć to stosunkowo łatwo można zorganizować)...

2017-11-20 15:38:40 [89.64.59.*] id:1546690
    Mario1: Napisał postów [1166], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie masz innych problemow? najpierw trzeba awansować.
    2017-11-20 10:49:47 [46.134.149.*] id:1546677
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja