• Wyświetleń: 1375
    • Dodano: 2017-11-19 / 00:06

Berland przegrał w Gliwicach

Sobotni mecz Berlandu Komprachcice na wyjeździe nie należał do udanych. Potyczka z GSF-em Gliwice niestety skończyła się przegraną naszych sąsiadów. Gospodarze wygrywając 3:2 we własnej hali, pozostawili u siebie także cenne punkty, które umacniają ją w szczycie tabeli I ligi futsalu.

Mecz w Gliwicach był bardzo wyrównany. Mimo, iż faworytem w tym meczu byli gospodarze, to Komprachcice zaskoczyły wolą walki i zacięciem do gry. Wyjazd na trudny teren to wyzwanie dla podopiecznych Dariusza Lubczyńskiego, z którym zmierzyli się futsaliści Berlandu, lecz nie wywieźli żadnej zdobyczy punktowej. Początkowa gra nie przyniosła bramek. Dopiero w 16 minucie wynik spotkania otworzył Arkadiusz Gibała, dając prowadzenie dla gości. Jednobramkowa różnica utrzymała się do przerwy.

Druga odsłona tego meczu była już bardziej owocna w gole i sytuacje podbramkowe. W 30 minucie gospodarze wyrównali i walka się wyrównała. Miejscowi poszli za ciosem i cztery minuty później było już 2:1. Komprachcice podrażnione szybką stratą, więcej atakowało, a jedną z akcji wykorzystał Michał Zboch i znów był remis. W 39 minucie tego spotkania, gospodarze stworzyli sobie akcję na wagę zwycięstwa i niestety ją wykorzystała. Na chwilę przed zakończeniem meczu Gliwice trafiło po raz trzeci do siatki Berlandu. Ostatecznie Berland Komprachcice przegrał 2:3 z GSF-em i powraca na Opolszczyznę bez punktów z meczu na wyjeździe.

2017-11-19 18:20:26 [83.30.0.*] id:1546654
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,ilu zawodników pochodzi z Komprachcic ?

2017-11-19 17:48:08 [83.5.189.*] id:1546648
    MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja