• Dodano: 2017-11-11 / 23:55
    • Komentarzy: 1

Odra wraca z 3 punktami z Grudziądza

(Fot. Archiwum)

W sobotę mecz rozegrała także opolska Odra. Podróż do Grudziądza to przełamanie podopiecznych Mirosława Smyły w spotkaniach na wyjeździe. Wygrana z Olimpią 2:0 pomaga usadowić się naszej ekipie w fotelu lidera Nice I Ligi.

Początki pierwszej połowy nie zapowiadały tego, co wydarzy się w przeciągu całego spotkania. Dobry start w tej walce zanotowali miejscowi, którzy od premierowych minut atakowali opolską bramkę. Chwilę później to Odra odpowiedziała kilkoma akcjami i już po 20 minutach gry, kibic mogli szykować się na ciekawe sportowe emocje. W 35 minucie wynik spotkania otworzył Marcin Wodecki, który z bliskiej odległości pokonał golkipera gospodarzy. Olimpia, czując, iż mecz wymyka się spod kontroli chciała jak najszybciej zremisować, lecz nie udało się jej to, ani w tej połowie, ani w całym meczu. Mimo, iż chwilkę po stracie bramki, mogli zanotować celne trafienie, nie poszczęściło się im tak, jakby tego oczekiwali. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy.

Na drugą odsłonę tego spotkania, zawodnicy Odry wyszli bardziej zmotywowani i skoncentrowani. Już w 53 minucie Szymon Skrzypczak podwyższył na 2:0 dla opolskiej ekipy i było "pozamiatane". Przez kolejne minuty, gospodarze próbowali zaskoczyć Kuchtę paroma strzałami, lecz golkiper Odry nie musiał się trudzić w tym spotkaniu i łatwo zachował czyste konto. Reszta akcji w tym meczu nie przyniosła kolejnych bramek, a zawodnicy z Opolszczyzny dowieźli wynik do ostatniego gwizdka. Tym sposobem Odra, wygrywając 2:0 w Grudziądzu, przełamała złą wyjazdową passę opolskiej drużyny.

2017-11-12 18:38:37 [46.134.144.*] id:1546298
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja