• 0
 
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 1851
  • Dodano: 2017-11-11 / 20:10
  • Komentarzy: 0

Żołnierze najlepsi w sobotnim turnieju.

 
 
Żołnierze najlepsi w sobotnim turnieju.

(Fot. Dżacheć)

W sobotę na orliku przy ulicy Czaplaka, rozegrana została druga edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR z okazji Święta Niepodległości. Wśród drużyn zgłoszonych do rozgrywek byli także i nasi redakcyjni koledzy. Pierwsze miejsce zdobyła 10 Brygada Logistyczna i to ona zgarnęła pamiątkowy puchar wraz z nagrodami.

W sobotnie południe na Orliku na kampusie UO zmierzyło się ze sobą, aż 8 ekip. Do rozgrywek zostali zgłoszeni: Urząd Miasta Opola, MOSiR Opole, Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego, Komenda Miejska Straży Pożarnej, 10 Brygada Logistyczna, Eco S. A., opolscy dziennikarze oraz adwokaci. Organizatorzy podzielili drużyny na dwie grupy, w których rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Po starciach grupowych odbywały się potyczki o poszczególne miejsca. I tak w małym finale, czyli w walce o 3 miejsce Komenda Miejska Straży Pożarnej przegrała z Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego 1:3. Natomiast finał należał do naszych żołnierzy z 10 Brygady Logistycznej, która pokonała opolskich adwokatów 3:1.

Miejsca:
1. 10 Brygada Logistycza
2. Adwokaci
3. Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego
4. Komenda Miejska Straży Pożarnej
5. Eco S. A.
6. Dziennikarze
7. MOSiR Opole
8. Urząd Miasta Opola

Była to druga edycja turnieju zorganizowanego przez MOSiR w Opolu. Mamy nadzieję, że kolejny rok i kolejne Święto Niepodległości naszego kraju będzie również udane pod względem sportowym i zobaczymy kolejne opolskie drużyny w akcji.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".