• Wyświetleń: 2573
    • Dodano: 2017-11-11 / 20:10

Żołnierze najlepsi w sobotnim turnieju.

W sobotę na orliku przy ulicy Czaplaka, rozegrana została druga edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR z okazji Święta Niepodległości. Wśród drużyn zgłoszonych do rozgrywek byli także i nasi redakcyjni koledzy. Pierwsze miejsce zdobyła 10 Brygada Logistyczna i to ona zgarnęła pamiątkowy puchar wraz z nagrodami.

W sobotnie południe na Orliku na kampusie UO zmierzyło się ze sobą, aż 8 ekip. Do rozgrywek zostali zgłoszeni: Urząd Miasta Opola, MOSiR Opole, Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego, Komenda Miejska Straży Pożarnej, 10 Brygada Logistyczna, Eco S. A., opolscy dziennikarze oraz adwokaci. Organizatorzy podzielili drużyny na dwie grupy, w których rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Po starciach grupowych odbywały się potyczki o poszczególne miejsca. I tak w małym finale, czyli w walce o 3 miejsce Komenda Miejska Straży Pożarnej przegrała z Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego 1:3. Natomiast finał należał do naszych żołnierzy z 10 Brygady Logistycznej, która pokonała opolskich adwokatów 3:1.