• 0
  • Wyświetleń: 4776
  • Dodano: 2017-11-11 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Autokierowca odprowadzi Twój samochód po imprezie

 
 
Autokierowca odprowadzi Twój samochód po imprezie
Do naszego miasta dotarła już jedna z najbardziej nowatorskich usług ostatnich lat. Jeśli wybierasz się gdzieś samochodem i wiesz, że będziesz spożywać alkohol, firma proponuje rozwiązanie w postaci kierowców do wynajęcia. Klient wraca bezpiecznie do domu własnym samochodem, prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę.

Autokierowca.pl - tak nazywa się usługa, która powstała z uwagi na zagrożenia panujące na drogach, wynikające z prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Założyciel firmy, wychodząc im naprzeciw stworzył ideę, która od kilku lat przeradza w regularną działalność, odprowadzającą codziennie kilkanaście samochodów z miejsca zamówienia pod wskazany adres. Jak mówi jeden z licencjonowanych kierowców - "Wielu z naszych klientów ceni sobie komfort powrotu własnym samochodem, gdyż jest to o wiele bardziej wygodna forma podróży niż innymi środkami transportu".
Autokierowca przed zdobyciem licencji, musi posiadać prawo jazdy minimum pięć lat. Przejść długą praktykę, zdać testy psychologiczne oraz posiadać - co najważniejsze - umiejętność bezpiecznej jazdy.

- Kilkukrotnie zdarzało się tak, że zamawiano naszego kierowcę podczas gołoledzi, czy gęstej mgły, gdy klienci, którzy mieli wracać nocą do domu, postanowili zamówić naszego kierowcę i czuć się pewniej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mogli sobie poradzić w każdych warunkach, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo jazdy - mówi menager firmy.

Miła obsługa, profesjonalni kierowcy, niewygórowane ceny oraz godziny pracy dopasowane do potrzeb klientów - stanowią dobrą alternatywę dla powrotów z wszelkiego rodzaju imprez, eventów, wesel czy uroczystości okolicznościowych.

www.AutoKierowca.pl
tel. 500 600 503

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.