• 0
  • Wyświetleń: 2601
  • Dodano: 2017-11-08 / 11:40
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Gotuj na żywo z Karolem Okrasą! Kulinarne show na otwarciu Lidla w Solaris Center

 
 
Gotuj na żywo z Karolem Okrasą! Kulinarne show na otwarciu Lidla w Solaris Center
Znana sieć Lidl, już w najbliższy czwartek - 9 listopada - oficjalnie otworzy swój sklep w Solaris Center. Z tej okazji na klientów czekają liczne atrakcje, wśród nich spotkanie z popularnymi kulinarnymi blogerami. Gościem specjalnym otwarcia będzie Karol Okrasa, znany kucharz, prezenter telewizyjnych programów i ambasador marki Lidl.

Polacy uwielbiają gotować. Dla wielu osób to nie tylko pasja do przyrządzania smacznych dań, ale także dobra zabawa i fantastyczny sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Opolanie i mieszkańcy regionu już w najbliższy czwartek będą mieli wyjątkową okazję rozwijać swoje kulinarne umiejętności pod okiem profesjonalistów, którzy swoją obecnością uświetnią otwarcie sklepu Lidl w centrum handlowym Solaris Center.

Podczas kulinarnego show blogerzy specjalnie dla gości przygotują nowoczesne i zaskakujące dania, których będzie można skosztować w galerii w godzinach 9.00-21.00. Fani gotowania i poszukiwacze nowych smaków z pewnością odkryją tego dnia niebanalne połączenia smakowe, a osoby dbające o zdrową dietę będą mogły zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa dostępne na "Ryneczku Lidla", w tym produkty z linii BIO. Dodatkowo na klientów galerii czekać będą konkursy i zabawy z dziesiątkami ciekawych nagród, a także atrakcje dla dzieci, m.in. balonowe zoo czy malowanie buziek.
Największą atrakcją tego dnia będzie spotkanie z gościem specjalnym - Karolem Okrasą, ambasadorem marki Lidl, autorem licznych książek i programów kulinarnych, zaplanowane w godzinach 14:00 - 18:00, na poziomie -1. Słynny kucharz zainspiruje odwiedzających galerię do kreatywnego gotowania i odważnego poszukiwania nowych smaków.

Cieszymy się, że marka Lidl otworzyła sklep w naszej galerii. Jesteśmy przekonani, że dzięki jej obecności w Solarisie, nasi klienci będą mogli skorzystać z jeszcze szerszej oferty zakupowej. Polacy kochają gotować, dlatego z okazji otwarcia sklepu chcemy zachęcić ich do połączenia kuchennych pasji ze wspólnym spędzaniem czasu z dziećmi w naszym centrum handlowym - komentuje Aleksandra Mastalerz, Regional Marketing Manager w Solaris Center.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.