• Wyświetleń: 2711
    • Dodano: 2017-10-29 / 23:30

Odra wraca z Chorzowa bez punktów

W 15. kolejce Nice I Ligi opolanie zagrali na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Niestety podopieczni Mirosława Smyły ulegli miejscowym 1:3 i wracają do stolicy Opolszczyzny na tak zwanej tarczy.

Mecz był bardzo ciężki dla Odry. Mocny rywal, trudny teren i warunki atmosferyczne, które nikomu nie sprzyjały to minusy niedzielnej potyczki. Gospodarze szybko zaczęli atak na opolską bramkę. Już w 11 minucie Kowalczyk otworzył wynik spotkania, czym zaskoczył wszystkich kibiców na trybunach. Odra podniosła się z kolan i próbowała atakować. Dobra dyspozycja golkipera miejscowych nie pomagała w doprowadzeniu do remisu. Wynik 1:0 dla gospodarzy utrzymał się do końca połowy.

Druga część tego starcia była już bardziej emocjonująca, a to za sprawą goli, które padły w końcowej fazie spotkania. Niestety więcej celnych trafień zanotowali dziś chorzowianie i w ten sposób wygrali w tym meczu. W 63 minucie Habusta doprowadził do remisu i pojawił się cień szansy na jakąkolwiek walkę o punkty. Niestety w 81 minucie Marković dał prowadzenie Ruchowi na 2:1. Dzieła zniszczenia dopełnił w doliczonym czasie gry Nowak, który przypieczętował triumf gospodarzy na 3:1. Ostatecznie Odra przegrała dwoma bramkami na wyjeździe i musi pogodzić się z kolejną porażką poniesioną na wyjazdowym terenie.

2017-10-30 14:18:54 [188.123.205.*] id:1545497
    ombre: Napisał postów [19826], status [VIP] Reputacja
    Smyła to zmyła.Obrońca dostaje czerwoną kartkę przy remisie a trener nie reaguje!Miał jeszcze jedną zmiane do wykorzystania czyli powinien szybko wpuscić obrońce i pilnować wyniku a on nic.Za poprzedniego trenera nie przegrywali na wyjazdach.

2017-10-30 08:21:48 [89.64.60.*] id:1545486
    Mario1: Napisał postów [1165], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Panie Smyła podaj się pan wreszcie do dymisji,kolejna porażka na wyjezdzie.