• Wyświetleń: 1927
    • Dodano: 2017-10-29 / 23:22

Berland pewnie wygrywa z Heiro Rzeszów

(Fot. Gristi)

W niedzielnym spotkaniu I Ligi Futsalu, Berland Komprachcice podejmował we własnej hali Heiro Rzeszów. Zwycięstwo naszych sąsiadów 5:1 to powrót do dobrej formy podopiecznych Dariusza Lubczyńskiego. Trzecia wygrana z rzędu daje możliwość plasowania się na 7 miejscu w tabeli na dzień dzisiejszy.

Pierwsza połowa jak i cały mecz należał do miejscowych. Mimo iż, rywale mieli w początkowej fazie spotkania kilka szans na zdobycie bramki, to gospodarze otworzyli wynik tego starcia. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 8 minucie Zyla. Na kolejne celne trafienie nie trzeba było długo czekać, bowiem w 13 minucie na 2:0 podwyższył Kilian. Berland poszedł za ciosem i dalej atakował. Chwilę później słupek ratował drużynę gości przed utratą następnej bramki. W 17 minucie Sapa dołożył trzecie trafienie i było już 3:0 dla miejscowych. Świetna dyspozycja Burduji pozwoliła zachować czyste konto Komprachcicom do przerwy.

Druga odsłona także znakomita w wykonaniu gospodarzy. Chwilę po wznowieniu zmagań piłka ponownie obiła słupek przyjezdnych. W 28 minucie celnym trafieniem pochwalił się Mika, dając tym samym cztero bramkowe prowadzenie gospodarzy. Minutę później na 5:0 podwyższył Małek. W kolejnych minutach to Rzeszowianie mieli kilka dobrych akcji, lecz żadna nie przebiła się przez dobrze formowaną tego dnia defensywę gospodarzy. Dopiero w 39 minucie miejscowi skapitulowali na rzecz zamieszania w polu karnym i strzale Szalachy. Było to jedyne trafienie Heiro w tym spotkaniu i jednocześnie ostatnie, które kibice mogli w niedzielę obejrzeć w hali w Komprachcicach. Berland zasłużenie wygrał z Heiro Rzeszów 5:1 o dopisuje sobie cenne punkty w klasyfikacji I ligi futsalu.

2017-11-01 08:22:36 [89.74.189.*] id:1545592