• 0
  • Wyświetleń: 2152
  • Dodano: 2017-10-25 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

3 dni mega rabatów w Solaris Center

 
 
3 dni mega rabatów w Solaris Center
Jakie są najgorętsze trendy tej jesieni? Na co warto zwrócić uwagę wśród nowych kolekcji znanych marek? Co na siebie włożyć, by zatuszować mankamenty figury i wyeksponować jej atuty? Na te i inne pytanie odpowiedzi udzielą doradcy stylu, których można będzie spotkać w Showroomie Solaris Center, w dniach 25-27 października. Z tej okazji salony centrum przygotowały atrakcyjne promocje.


Wymiana letniej garderoby na jesienną potrafi przysporzyć kłopotów. Co więc powinno znaleźć się w każdej szafie, aby przetrwać nie zawsze piękną i złotą polską jesień? Wszyscy, którzy w dniach 25 - 27 października odwiedzą Showroom w Solaris Center będą mogli się tego dowiedzieć. Centrum handlowe przygotowało w tych dniach wyjątkowe spotkania ze stylistami oraz inspirujące prezentacje nowych kolekcji salonów znajdujących się na terenie Solaris Center. W ramach wydarzenia specjaliści pomogą dobrać klientom fasony i kolory ubrań, podpowiedzą czego nie nosić oraz jak odnaleźć się w świecie modowych inspiracji. Wydarzenie poprowadzi Gajana Galstjan - Miss Opola i kandydatka do tytułu Miss Polski 2017.

Solaris Center wydaje z tej okazji również nowy numer bezpłatnego magazynu "Strefa Inspiracji", w którym czytelnicy znajdą, m.in. porady fryzjerskie i inne lifestylowe trendy, a także kupony rabatowe do wykorzystania w salonach, które wezmą udział w akcji - By o la la, Blue Fashion, C&A, Tatuum, Vistula, Wólczanka, Pawo, Bytom, Intersport, World of Sports, Lee/Wranger oraz Big Star.

Showroom Solaris Center otwarty będzie na poziomie 0, w godzinach 13:00-18:00. Środa (25 października) poświęcona zostanie modzie damskiej, czwartek (26 października) modzie męskiej, a piątek (27 października) modzie sportowej i młodzieżowej.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.