• Wyświetleń: 1595
    • Dodano: 2017-10-19 / 08:37
    • Komentarzy: 1

Gwardia przegrała w karnych z Pogonią Szczecin

W środowym spotkaniu na wyjeździe Gwardia Opole zmierzyła się z Pogonią Szczecin. Opolanie mieli szansę na wygranie tego meczu, lecz gospodarze w samej końcówce wyrównali i doprowadzili do karnych. Ostatecznie miejscowi wygrali 29:27, a gwardziści wracają z jednym punktem.

W pierwszej połowie obie ekipy prezentowały wyrównane widowisko. Bramka za bramką, najpierw opolanie prowadzili, później to rywale odskakiwali, lecz cały czas wynik oscylował w granicach remisu. Poprawione celowniki w szeregach Opola pozwalały często radować się kibicom Gwardii. Mniejsza ilość błędów własnych i wyśmienita forma bramkarska Malchera doprowadziła do wyjścia na prowadzenie jeszcze przed przerwą (13:14).

Druga część to już emocje jak w kalejdoskopie. Najpierw Portowcy wyszli na prowadzenie, po czym znów sił przybyło naszej ekipie. Gwardia doprowadziła do remisu i końcówka zapowiadała się bardzo emocjonująco. I tak też było. Mało tego - opolanie wyszli na prowadzenie, lecz na chwilę przed ostatnim gwizdkiem szczecinianie wyrównali (25:25). Zwycięzcę miały wyłonić karne . W egzekucjach lepsi okazali się miejscowi, którzy nie dali żadnych szans i wygrali 29:27 w tym starciu. Gwardziści tym samym wracają do Opola z jednym punktem i muszą pogodzić się z porażką w meczu, z którego o mały włos, a wracaliby z tarczą.

2017-10-19 09:06:16 [188.146.170.*] id:1544952
    neon: Napisał postów [2686], status [Szycha] Reputacja