• Wyświetleń: 2756
    • Dodano: 2017-10-15 / 14:30
    • Komentarzy: 8

Odra Opole przegrała mecz na wyjeździe

13. kolejka Nice I Ligi okazała się niefortunna dla opolskiej Odry. W wyjazdowym meczu ze Stomilem Olsztyn podopieczni Mirosława Smyły przegrali 0:2 i niestety nie przywiozą punktów ze stolicy Warmii.

Opolanom w dzisiejszym meczu nie poszło zbyt dobrze. Od samego początku to gospodarze górowali na własnym terytorium i dyktowali warunki gry. Dużo akcji po obu stronach murawy nie przeradzały się w gole i to był jeden z mankamentów tego spotkania. Miejscowi w 30 minucie za sprawą Siemaszki wyszli na prowadzenie. Po strzelonej bramce nie opadli na laurach i dalej atakowali. Słabiej grająca tego dnia defensywa opolskiej Odry skapitulowała jeszcze raz, lecz w drugiej połowie. Do końca pierwszej części resztę strzałów dzielnie bronił Tobiasz Weinzettel. Opolanie także mieli wiele sytuacji, lecz nikt nie mógł celnie skierować piłki do bramki przeciwnika.

Druga część spotkania także lepsza w wykonaniu Stomila Olsztyn. Odra próbując wyrównać w tym starciu częściej atakowała, lecz ponownie zabrakło celnych strzałów w światło bramki. W 78 minucie Siemaszko dołożył swoje drugie trafienie i dał tym sposobem dwubramkowe prowadzenie miejscowemu Stomilowi. Tej różnicy punktowej już nie zmienili do końca spotkania. Co prawda Odra miała jeszcze wiele okazji do strzelenia choćby i honorowej bramki, lecz zawiodła skuteczność strzelecka i opolanie muszą pogodzić się z porażką. Ostatecznie Stomil wygrał mecz przed własną publicznością 2:0, a Odra Opole powraca dla stolicy Opolszczyzny bez punktów.

2017-10-15 15:26:07 [89.64.60.*] id:1544720
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Panie Smyla odejdz już pan z ławki trenerskiej,Janek wróć Odra czeka,co wyjazd to jest porażka,żeby choćby jakiś remis wywalczyć,a wyjazdy to samo pasmo porażek.