• Wyświetleń: 2696
    • Dodano: 2017-10-13 / 23:31

FK Odra Opole wysoko wygrała mecz na wyjeździe

W 4. kolejce I ligi futsalu opalanie rozgromili na wyjeździe Futsal Nowiny. Wysokie zwycięstwo 8:2 to potwierdzenie wyśmienitej passy, którą prezentują nasi futsalisci od samego początku sezonu.

Mecz od pierwszych minut układał się dla zespołu przyjezdnych. Ewidentna różnica między obiema ekipami była widoczna przez całe spotkanie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 4 minucie Elton Dos Santos. 2 minuty później na 2:0 podwyższył Patrick Riemann. Wyraźna dominacja na wyjazdowym parkiecie obfitowała w wiele akcji i sytuacji podbramkowych. Chwilę później ten zawodnik dołożył kolejną bramkę dla ekipy z Opola. W 17 minucie na 4:0 podwyższył Adam Krok. Cztero-bramkowa różnica punktowa utrzymała się do końca połowy.

W drugiej połowie ponownie opolanie zdominowali wyjazdowy parkiet. Już w 2 minucie na 5:0 podwyższył Patrick Riemann. Kolejne celne trafienie należało w 27 minucie do Krzysztofa Meryka. Niespełna minutę później na 7:0 trafił Michał Nowosielski. Ten sam zawodnik dołożył w końcówce jeszcze jedną bramkę dla Odry. Gospodarze odpowiedzieli tylko dwiema bramkami w 30 i 37 minucie. Oba trafienia należały do Macieja Ponikowskiego. Ostatecznie FK Odra Opole wygrała 8:2 w Nowinach z miejscowym GKS-em i w dobrych humorach powraca z punktami do Opola. Na dzień dzisiejszy obejmujemy prowadzenie i zasiadamy w fotelu lidera I ligi futsalu grupy południowej.

Następny mecz Odra zagra juz za tydzień przed własną publicznością z GKS-em Tychy.