• 0
  • Autor: paulina.s
  • Wyświetleń: 2126
  • Dodano: 2017-10-12 / 12:30
  • Komentarzy: 1

Niebawem ruszą VII Śląskie Targi Budowlane

 
 
Niebawem ruszą VII Śląskie Targi Budowlane

fot. nadesłane przez organizatora

Trzy dni atrakcji budowlanych, pełnych innowacyjnych rozwiązań i pomysłów. Zwiedzający poznają nowe trendy panujące na rynku, dowiedzą się o wyposażeniu i wykończeniu wnętrz oraz o nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Tegoroczna edycja targów rozpocznie się 20 października.

Podczas tej edycji targów organizatorzy zapraszają gości do zaczerpnięcia rady ekspertów w dziedzinie trendów i nowości na rynku branżowym, czy wyposażenia i wykończenia wnętrz. Wśród wystawców znajdą się także firmy oferujące nowoczesne systemy instalacyjne oraz technologie energooszczędne. Zwiedzający będą mogli więc zdobyć wiele informacji o innowacyjnych rozwiązaniach dla swojego domu.

Swoją ofertę przedstawią także producenci bram i ogrodzeń, stolarki drzwiowej, okiennej, rolet i żaluzji.

- Nowością tegorocznych targów będzie strefa nieruchomości. Odbędzie się tam wykład na temat bezpiecznego inwestowania w nieruchomości - zdradza Katarzyna Płoszaj, Koordynator Targów Budowlanych w Opolu. - W programie zamieściliśmy także liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy więc do nas całe rodziny - dodaje.

- Podczas trwania targów, zwiedzający będą mogli skorzystać z wielu korzystnych ofert i rabatów przygotowanych przez wystawców. Odbędą się także liczne konkursy. Każdy znajdzie coś dla siebie - uzupełnia Katarzyna Płoszaj.

Jesienna edycja targów budowlanych ruszy 20 października i potrwa trzy dni. Odbędzie się przy ul. Kępskiej 8 w Opolu, w budynku domEXPO. Organizatorzy zapraszają w godzinach: 10:00-18:00. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram imprezy dostępny jest na stronie organizatora: www.domexpo.com


Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-10-12 15:35:21 [165.225.72.*] id:1544593  
dontomasso: Napisał postów [2166], status [Szycha] Reputacja
bedzie to samo jak co roku, jedno wielkie G.

Nick:
Treść: